Proč? Pro slepičí kvoč.

  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
Předmět:
Biologie, Přírodověda, Prvouka
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Ostatní
Téma:
Lidské tělo, Roční období, Vesmír, Živočichové
Počet stran:
37
Velikost: 6.3 MB
Prodávající:
Nahráno: 14. 05. 2021
Cena:
55 Kč vč. DPH

PROČ? PRO SLEPIČÍ KVOČ 🐓

🔘 37 zvídavých otázek a odpovědí 🔘

Děti rády kladou otázky, podporujme jejich zvídavost. 👀

 ▶️Co takhle jednou nebo i několikrát do týdne zahájit komunitní kruh, vytažením jedné z karet a položením jedné ze zvídavých otázek? 
Nechte děti na otázku odpovědět, co si myslí ony? Proč je podle nich duha barevná a nebe modré? Proč mrkáme? Proč máme nehty? Proč padá rosa a proč komár štípe? ...

▶️Na závěr diskuze se přečtením odpovědi z karty společně obohaťte o novou informaci. 🌼

▶️Karty mohou být také námětem pro výtvarnou činnost, nechte odpovědi na otázky dětmi výtvarně zpracovat. 🎨

🪱Karty ve formátu PDF.
⏺barevná verze lze vytisknout oboustranně z jedné strany otázka, z druhé strany modré pozadí, takové jako je na straně s otázkou, karty doporučuji zalaminovat.

Proč? Pro slepičí kvoč. Proč? Pro slepičí kvoč.
PROČ? PRO SLEPIČÍ KVOČ 🐓 🔘 37 zvídavých otázek a odpovědí 🔘 Děti rády kladou otázky, podporujme jejich zvídavost. 👀  ▶️Co takhle jednou nebo i několikrát do týdne zahájit komunitní kruh, vytažením jedné z karet a položením jedné ze zvídavých otázek?  Nechte děti na otázku odpovědět, co si myslí ony? Proč je podle nich duha barevná a nebe modré? Proč mrkáme? Proč máme nehty? Proč padá rosa a proč komár štípe? ... ▶️Na závěr diskuze se přečtením odpovědi z karty společně obohaťte o novou informaci. 🌼 ▶️Karty mohou být také námětem pro výtvarnou činnost, nechte odpovědi na otázky dětmi výtvarně zpracovat. 🎨 🪱Karty ve formátu PDF. ⏺barevná verze lze vytisknout oboustranně z jedné strany otázka, z druhé strany modré pozadí, takové jako je na straně s otázkou, karty doporučuji zalaminovat.
36936
Biologie>Přírodověda>Prvouka>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Lidské tělo>Roční období>Vesmír>Živočichové
55.00