17 druhů tučňáků - KNIHA/OMALOVÁNKY

Počet stran:
44
Velikost: 36.88 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 1. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tato sada obsahuje 17 obrázků tučňáků k vymalování – volit můžete mezi českou a dvojjazyčnou (AJ + ČJ) verzí názvů tučňáků. Jednotlivé strany lze využít samostatně, nebo dětem vytvořit knihu – součástí je i úvodní strana (v češtině i angličtině). Na konci každé sady najdete doplňkový list (též v ČJ a AJ), jehož cílem je nakreslit oblíbeného tučňáka (doporučuji zařadit na konec knihy – můžete však využít i samostaně a hotové vystavit na nástěnce).

Materiál najde využití jak ve školce, tak s dětmi na prvním stupni ZŠ – jako doplněk při seznamování se zvířaty či odměna (k narozeninám, na konci nebo začátku šk. roku, jako výhra v soutěži atd.). Děti získají povědomí o druzích tučňáků, které si doma budou moci kdykoliv připomenout. Menším dětem listy pomohou s rozvojem jemné motoriky. A v neposlední řadě dětem udělají radost!

Všechny listy jsou velikosti A4 (menší formát získáte tiskem více stran na list).

PŘEJI HODNĚ NADŠENÝCH DĚTÍ!

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

238807
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Tato sada obsahuje 17 demonstračních karet s druhy tučňáků – volit můžete mezi českou a dvojjazyčnou verzí (AJ+ČJ)
35.00 Kč
189331
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
77662
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál je určen školkáčkům na rozvoj zrakového vnímání a jemné motoriky. Děti mají za úkol najít na velkém obrázku 5
29.00 Kč
272056
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
17 druhů tučňáků - KNIHA/OMALOVÁNKY 17 druhů tučňáků - KNIHA/OMALOVÁNKY
Tato sada obsahuje 17 obrázků tučňáků k vymalování – volit můžete mezi českou a dvojjazyčnou (AJ + ČJ) verzí názvů tučňáků. Jednotlivé strany lze využít samostatně, nebo dětem vytvořit knihu – součástí je i úvodní strana (v češtině i angličtině). Na konci každé sady najdete doplňkový list (též v ČJ a AJ), jehož cílem je nakreslit oblíbeného tučňáka (doporučuji zařadit na konec knihy – můžete však využít i samostaně a hotové vystavit na nástěnce). Materiál najde využití jak ve školce, tak s dětmi na prvním stupni ZŠ – jako doplněk při seznamování se zvířaty či odměna (k narozeninám, na konci nebo začátku šk. roku, jako výhra v soutěži atd.). Děti získají povědomí o druzích tučňáků, které si doma budou moci kdykoliv připomenout. Menším dětem listy pomohou s rozvojem jemné motoriky. A v neposlední řadě dětem udělají radost! Všechny listy jsou velikosti A4 (menší formát získáte tiskem více stran na list). PŘEJI HODNĚ NADŠENÝCH DĚTÍ!
UUCZ-238810
Anglický jazyk>Prvouka>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
35.00