Angličtina pro žáka 1. stupně na ZŠ

Předmět:
Počet stran:
26
Velikost: 3.16 MB
Typ souboru: ppt
Prodávající Zdeněk Hanzelín
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 10. 2025
Sdílet:

Prezentace je určena pro žáky 1. stupně ZŠ.

Má představovat návštěvu žáků v zoologické zahradě.

Na snímku se objeví zvíře s anglickým písemným textem

Kliknutím na reproduktor žáci uslyší, jak se anglicky vyslovuje dané slovo. Klikne-li se na reproduktor opakovaně, výslovnost se několikrát zopakuje.

V další části prezentace žáci vybírají z obrázku ze tří možností správný text. Ten se po správném výběru zabarví, chybný název naopak zmizí.

V poslední části žáci kliknutím přiřazují k danému zvuku odpovídající obrázek zvířete.

Další produkty od autora Zdeněk Hanzelín

268114
Fyzika
7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Žáci se seznámí s grafickým i matematickým postupem výpočtů dvou pohybujících se těles proti sobě.
45.00 Kč
274705
Český jazyk
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Žácí interaktivní cestou doplňují y(/i, určují slovesa, opačná slova, spisovná a nespisovná slova.
30.00 Kč
280557
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Žáci řeší příklady na násobení 9.
35.00 Kč
268459
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Žáci si procvičí výslovnost jednotlivých písmen abecedy a poznávají rozdíly ve výslovnosti a určují kolikrát slyší
40.00 Kč
Angličtina pro žáka 1. stupně na ZŠ Angličtina pro žáka 1. stupně na ZŠ
Prezentace je určena pro žáky 1. stupně ZŠ.Má představovat návštěvu žáků v zoologické zahradě.Na snímku se objeví zvíře s anglickým písemným textemKliknutím na reproduktor žáci uslyší, jak se anglicky vyslovuje dané slovo. Klikne-li se na reproduktor opakovaně, výslovnost se několikrát zopakuje.V další části prezentace žáci vybírají z obrázku ze tří možností správný text. Ten se po správném výběru zabarví, chybný název naopak zmizí.V poslední části žáci kliknutím přiřazují k danému zvuku odpovídající obrázek zvířete.
UUCZ-993061
Anglický jazyk>Didaktické hry>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
50.00