To Be Člověče, nezlob se!

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 467.02 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Hopfová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 12. 2023
Sdílet:

Soubor obsahuje krátký přehled časování slovesa být (kladné/záporné a nezkrácené/zkrácené tvary) a hru Člověče, nezlob se!

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák si prohlubuje své znalosti časování slovesa být; tvoří věty oznamovací kladné a záporné a otázky).

Další produkty od autora Lucie Hopfová

279134
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 60 demonstračních karet na téma Clothes a tipy na práci s nimi. Příklad slovní zásoby: shoes, sandals
50.00 Kč
546451
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
72 kartiček na procvičení znalosti slovíček. Žák musí určit, které slovíčko nepatří mezi ostatní. Napíše ho do řádku a
45.00 Kč
160334
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Soubor obsahuje přehled sloves a hru Yo tengo, quién tiene? Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, který byl
39.00 Kč
152765
Anglický jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Co pomůže s učením slovíček i jazykovému barbarovi? V souboru The Human Body si může procvičit slovíčka zábavnými
149.00 Kč
To Be Člověče, nezlob se! To Be Člověče, nezlob se!
Soubor obsahuje krátký přehled časování slovesa být (kladné/záporné a nezkrácené/zkrácené tvary) a hru Člověče, nezlob se! Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák si prohlubuje své znalosti časování slovesa být; tvoří věty oznamovací kladné a záporné a otázky).
UUCZ-238578
Anglický jazyk>Didaktické hry>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
35.00