English Wheels

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 2.82 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 10. 2023
Cena:
34 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál English wheels slouží k procvičení daných témat (animals, body parts, colours, jobs, crazy friends, instructions atd.) Material obsahuje celkem 8 kruhů s 64 pokyny. Lze využít do hodiny anglického jazyka nebo tělesné výchovy.

Před použitím materiálu ve výuce je potřeba:

• materiál vytiskněte a vystřihněte

• zalaminujte (tip: barevné stránky zalaminujte, stránky s pokyny vytiskněte, ale nelaminujte, pro snazší točení)

• přidejte patent

 

Jak můžete využít ve výuce:

Spin and stop

Jeden žák točí kolečkem (spin) a druhý žák mu dává pokyn (stop). Následně žák přečte ostatním daný pokyn. Pak se žáci vymění.

Simon says

Klasická anglická hra "Simon Says". Vybraný žák se postaví před ostatní spolužáky a točí kolečkem. Poté kolečko zastaví a přečte pokyn, pokud ovšem před pokynem neřekne "Simon says:" ostatní žáci pokyn nevykonávají. Žáci si mohou střídat ve výběru koleček a pokynů. Lze hrát i na vypadávání žáků s jedním vítězem, který se nenechá zmást při pokládání pokynů.

DIY wheel

Žáci si díky prázdnému pracovnímu listu mohou kolečko vytvořit sami s vlastními pokyny a může se to stát i jako vhodná pomůcka nejen do hodin anglického jazyka.

Další produkty od autora Tereza Sýkorová

402863
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Materiál obsahuje 8 karet s přeložkami místa v anglickém jazyce, krabici (box) na složení a puntík (ball), který žáci
25.00 Kč
437553
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 16 karet z toho 4 tematicky zaměřené na určité období (Halloween, Christmas, Saint Valentine, Easter)
25.00 Kč
437549
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál PERNÍČKY slouží k procvičení dělení dvojciferných čísel se zbytkem. Obsahuje 50 perníčků s příklady na dělení
30.00 Kč
382808
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Komunikační karty do hodin anglického jazyka jsou vhodné pro žáky 2. období 1.stupně ZŠ (3.,4.,5.). Prostřednictvím
32.00 Kč
English Wheels English Wheels
Materiál English wheels slouží k procvičení daných témat (animals, body parts, colours, jobs, crazy friends, instructions atd.) Material obsahuje celkem 8 kruhů s 64 pokyny. Lze využít do hodiny anglického jazyka nebo tělesné výchovy. Před použitím materiálu ve výuce je potřeba: • materiál vytiskněte a vystřihněte • zalaminujte (tip: barevné stránky zalaminujte, stránky s pokyny vytiskněte, ale nelaminujte, pro snazší točení) • přidejte patent   Jak můžete využít ve výuce: Spin and stop Jeden žák točí kolečkem (spin) a druhý žák mu dává pokyn (stop). Následně žák přečte ostatním daný pokyn. Pak se žáci vymění. Simon says Klasická anglická hra "Simon Says". Vybraný žák se postaví před ostatní spolužáky a točí kolečkem. Poté kolečko zastaví a přečte pokyn, pokud ovšem před pokynem neřekne "Simon says:" ostatní žáci pokyn nevykonávají. Žáci si mohou střídat ve výběru koleček a pokynů. Lze hrát i na vypadávání žáků s jedním vítězem, který se nenechá zmást při pokládání pokynů. DIY wheel Žáci si díky prázdnému pracovnímu listu mohou kolečko vytvořit sami s vlastními pokyny a může se to stát i jako vhodná pomůcka nejen do hodin anglického jazyka.
UUCZ-382815
Anglický jazyk>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ
34.00