Halloween

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 7.03 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 10. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V materiálu se žáci seznámí s vybranou halloweenskou slovní zásobou. Zopakují si barvy, čísla. Při každém úkolu si slovní zásobu opakujeme pro upevnění výslovnosti.

Slovní zásoba z celého materiálu: ghost, monster, bat, witch, costume, hat, vampire, spider, pumpkin, boo, mummy, toe, eye, cat, candy, skeleton.

V prvních dvou úkolech žáci přiřazují barvami slovo s obrázkem, ten si danou barvou vybarví.

Ve třetím úkolu žáky čeká osmisměrka - tajenkou je Trick or treat!

Ve čtvrtém úkolu si žáci vytřihnout slovíčka a přilepí je k odpovídajícímu obrázku.

V pátém úkolu si žáci vyberou čtyři slovíčka, která pro ně byla nová, či je nějak zaujala a napíší si je na linky.

V šestém úkolu žáci individálně pracují se svými vybranými slovy a podle vzoru si vytvoří vlastní rap. V řešení je ukázka, jak by mohl rap vypadat. Dobrovolníci mohou svůj rap přednést nahlas.

V sedmém úkolu žáci počítají kolik obrázků jednotlivých slovíček je v rámečku a čísla si napíší vedle slovíčka. Pokročilejší žáci mohou říkat, kolik čeho tam je.

S osmým úkolem se dá pracovat několika způsoby. Každý žák pracuje samostatně, či ve dvojici. Slovíčka mohou psát do připravených buněk nebo si vystříhají písmenka a jako v první třídě poskládají jako slovní zásobu.

Další produkty od autora Magdalena Weinerová

326299
Anglický jazyk
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Aktivita pro práci ve dvojici. Každý žák má svůj list. Střídavě si popisují místnosti a jejich umístění. Hledají rozdíly
25.00 Kč
255791
Anglický jazyk
4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Doplňkový materiál pro konverzační aktivitu k učebnici Chit Chat 2 - lekce 8 - What’s on TV? Žáci pracují ve dvojici a
25.00 Kč
74310
Anglický jazyk
4.
Pexeso
Kartičky na pexeso - trixeso, lze použít na procvičování slovní zásoby sporty. Vytvořeno podle učebnice Chit Chat 2. V
28.00 Kč
369962
Vlastivěda
5.
Pracovní listy
Pracovní list s vynechanými informaci o Národním obrození. Žáci vyhledávají na internetu chybějící informace. Součástí
25.00 Kč
Halloween Halloween
V materiálu se žáci seznámí s vybranou halloweenskou slovní zásobou. Zopakují si barvy, čísla. Při každém úkolu si slovní zásobu opakujeme pro upevnění výslovnosti. Slovní zásoba z celého materiálu: ghost, monster, bat, witch, costume, hat, vampire, spider, pumpkin, boo, mummy, toe, eye, cat, candy, skeleton. V prvních dvou úkolech žáci přiřazují barvami slovo s obrázkem, ten si danou barvou vybarví. Ve třetím úkolu žáky čeká osmisměrka - tajenkou je Trick or treat! Ve čtvrtém úkolu si žáci vytřihnout slovíčka a přilepí je k odpovídajícímu obrázku. V pátém úkolu si žáci vyberou čtyři slovíčka, která pro ně byla nová, či je nějak zaujala a napíší si je na linky. V šestém úkolu žáci individálně pracují se svými vybranými slovy a podle vzoru si vytvoří vlastní rap. V řešení je ukázka, jak by mohl rap vypadat. Dobrovolníci mohou svůj rap přednést nahlas. V sedmém úkolu žáci počítají kolik obrázků jednotlivých slovíček je v rámečku a čísla si napíší vedle slovíčka. Pokročilejší žáci mohou říkat, kolik čeho tam je. S osmým úkolem se dá pracovat několika způsoby. Každý žák pracuje samostatně, či ve dvojici. Slovíčka mohou psát do připravených buněk nebo si vystříhají písmenka a jako v první třídě poskládají jako slovní zásobu.
UUCZ-403773
Anglický jazyk>Pracovní listy>3.>4.>Halloween, Dušičky
30.00