HALLOWEEN V HODINĚ ANGLIČTINY - 3 hry pro 1. stupeň ZŠ

Předmět:
Počet stran:
23
Velikost: 13.29 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 10. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

PROCVIČUJEME HALLOWEENSKÁ SLOVÍČKA - VÝSLOVNOST, PAMĚŤ

GRAMATIKU - I´ve got, Who´s got? Who are?  I´am.

DESKOVÁ HRA S PROCVIČENÍM SLOVNÍ ZÁSOBY - 40 karet

JÁ MÁM, KDO MÁ - 24 karet

PEXESO - OBRÁZEK - SLOVO - 22 dvojic

 

Milé kolegyně,

připravila jsem hry do hodiny anglického jazyka na 1. st ZŠ. Můžete je využít ke zpestření svých hodin, když ostatní paní učitelky z 1. stupně se svými žáky naplánují HALLOWEENSKÉ PROJEKTOVÉ DNY. Krásně tím tematicky doplníte jejich vyučování.

Jedna aktivita je na principu Já mám, kdo má. Při této aktivitě se děti učí nová slovíčka a zároveň procvičí I´ve got, Who´s got? Who are? I´am.

Druhá aktivita je pexeso. Dvojice tvoří obrázek a anglické slovo.

Třetí aktivita je desková hra pro ideálně dvojice. Hráči hází střídavě kostkou. Když vstoupí na žluté políčko, vezmou si ze žluté hromádky kartiček jednu a přeloží slovo do češtiny. Pokud vstoupí na bílé políčko, vezme si bílou kartičku a překládá do angličtiny. Pokud neví, jde zpět na předešlé políčko. Vyhrává ten, kdo dříve dojde k dýni.

Přeji vám krásné hodiny angličtiny!

L. Sudová

 

 

 

 

Další produkty od autora Libuše Sudová

404569
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Diplomy, Pochvaly
Milé kolegyně a kolegové, také se vždy na konci školního roku nemůžete rozhodnout, které tři děti vybrat a udělit jim za
39.00 Kč
178281
Český jazyk - čtení
1.
Didaktické hry
PROCVIČOVÁNÍ ČTENÍ PÍSMEN A SLABIK M, A, L Popis: Hrací plocha s políčky, na kterých je napsané písmenko nebo slabika
25.00 Kč
287508
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zahrajme si hru na principu Já mám kdo má? Nebo Já jsem , kdo je? Téma Čarodějnice. Dala jsem nejnižší možnou cenu. My
25.00 Kč
210898
Český jazyk - čtení
1.
Bingo
BINGO – ČTENÍ PRVNÍCH SLABIK Z PÍSMEN M-A-L-E-S-O-P-U-I Popis: 30 karet ke hře BINGO, kde místo číslic jsou napsané
39.00 Kč
HALLOWEEN V HODINĚ ANGLIČTINY - 3 hry pro 1. stupeň ZŠ HALLOWEEN V HODINĚ ANGLIČTINY - 3 hry pro 1. stupeň ZŠ
PROCVIČUJEME HALLOWEENSKÁ SLOVÍČKA - VÝSLOVNOST, PAMĚŤ GRAMATIKU - I´ve got, Who´s got? Who are?  I´am. DESKOVÁ HRA S PROCVIČENÍM SLOVNÍ ZÁSOBY - 40 karet JÁ MÁM, KDO MÁ - 24 karet PEXESO - OBRÁZEK - SLOVO - 22 dvojic   Milé kolegyně, připravila jsem hry do hodiny anglického jazyka na 1. st ZŠ. Můžete je využít ke zpestření svých hodin, když ostatní paní učitelky z 1. stupně se svými žáky naplánují HALLOWEENSKÉ PROJEKTOVÉ DNY. Krásně tím tematicky doplníte jejich vyučování. Jedna aktivita je na principu Já mám, kdo má. Při této aktivitě se děti učí nová slovíčka a zároveň procvičí I´ve got, Who´s got? Who are? I´am. Druhá aktivita je pexeso. Dvojice tvoří obrázek a anglické slovo. Třetí aktivita je desková hra pro ideálně dvojice. Hráči hází střídavě kostkou. Když vstoupí na žluté políčko, vezmou si ze žluté hromádky kartiček jednu a přeloží slovo do češtiny. Pokud vstoupí na bílé políčko, vezme si bílou kartičku a překládá do angličtiny. Pokud neví, jde zpět na předešlé políčko. Vyhrává ten, kdo dříve dojde k dýni. Přeji vám krásné hodiny angličtiny! L. Sudová        
UUCZ-399234
Anglický jazyk>Didaktické hry>Já mám, kdo má>Pexeso>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
39.00