Halloweenská postřehovka

Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 930.07 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

31 karet na téma Halloween - vhodné nejen do hodin AJ

 

Použití:

a) Každý hráč (2 a více) dostane jednu kartu. Zbytek se položí mezi hráče obrázky nahoru. Kdo spatří a pojmenuje symbol, který je na jeho kartě i na kartě navrchu balíčku, vezme si danou kartu z balíčku. Vyhrává ten, kdo získal nejvíce karet.

 

b) Rozdají se všechny karty kromě jedné, která se dá doprostřed. Pokud mají žáci stejný symbol jako na kartičce na stole, rychle ji vyloží na stůl. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

 

c) Každý žák dostane jednu kartu. Zbytek balíčku se dá do středu stolu. Žáci hledají stejný symbol mezi vyloženou a spolužákovou kartou. Když žák symbol nalezne, dá vyloženou kartu na kartu spolužáka. Hra končí dobráním balíčku a žák s nejméně kartami vyhrává.

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

342175
Dějepis
7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
KOLÍČKOVÁNÍ 20 kartiček na procvičení reformace a protireformace. Řešení přehněte dozadu, aby nebylo vidět. Celou kartu
35.00 Kč
241247
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor obsahuje: - herní desku - 3 druhy kartiček (117 ks celkem) - How much/many, a little/a few, countable/uncountable
45.00 Kč
302139
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pexeso
Jak karty používat: 22 slovíček demonstrace slovíček - ukažte dětem obrázky i se slovíčky, řekněte slovíčko, žáci
35.00 Kč
209387
Dějepis
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Kolíčkování
KOLÍČKOVÁNÍ 24 karet. Řešení přehněte dozadu, aby nebylo vidět. Celou kartu zalaminujte. Žáci si vezmou kolíčky a
40.00 Kč
Halloweenská postřehovka Halloweenská postřehovka
31 karet na téma Halloween - vhodné nejen do hodin AJ   Použití: a) Každý hráč (2 a více) dostane jednu kartu. Zbytek se položí mezi hráče obrázky nahoru. Kdo spatří a pojmenuje symbol, který je na jeho kartě i na kartě navrchu balíčku, vezme si danou kartu z balíčku. Vyhrává ten, kdo získal nejvíce karet.   b) Rozdají se všechny karty kromě jedné, která se dá doprostřed. Pokud mají žáci stejný symbol jako na kartičce na stole, rychle ji vyloží na stůl. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.   c) Každý žák dostane jednu kartu. Zbytek balíčku se dá do středu stolu. Žáci hledají stejný symbol mezi vyloženou a spolužákovou kartou. Když žák symbol nalezne, dá vyloženou kartu na kartu spolužáka. Hra končí dobráním balíčku a žák s nejméně kartami vyhrává.
UUCZ-188640
Anglický jazyk>Český jazyk>Německý jazyk>Postřehovky>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
25.00