Housing and living conversation cards

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 848.72 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Hopfová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Potřebujete rozmluvit sebe či jako učitel své studenty?

40 konverzačních kartiček vhodných pro úrovně A2+ a B1 jsou neocenitelným pomocníkem pro nácvik konverzačních dovedností. Poslouží jako skvělá příprava k první části ústní maturitní zkoušky z anglického jazyka či mezinárodním zkouškám úrovní B1 a B2.

Soubor obsahuje návod a tipy pro práci s kartičkami.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák využívá svou slovní zásobu pro mluvení o tématu Housing; odpovídá na otázky ohledně bydlení, které se týkají jeho osoby či tématu všeobecně; vyjadřuje své názory k různým oblastem bydlení).

Další produkty od autora Lucie Hopfová

236441
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 44 flashcards - 2 x 22 rýmujících se slov, přehled slov s výslovností a tipy na práci s kartami. Příklad
40.00 Kč
390080
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 40 demonstračních karet na téma HALLOWEEN plus tipy na práci s nimi. Příklad slovní zásoby: dýně
35.00 Kč
170106
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
Soubor obsahuje obrázkový přehled 40 slovíček, třísložkové karty a 40 kolíčkovacích kartiček. Jedná se o vzdělávací
55.00 Kč
470206
Český jazyk - gramatika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Procvičte psaní u, ú, ů pomocí běhacího kvízu, který využijete ve třídě i venku. Žáci chodí po třídě/venku a
49.00 Kč
Housing and living conversation cards Housing and living conversation cards
Potřebujete rozmluvit sebe či jako učitel své studenty? 40 konverzačních kartiček vhodných pro úrovně A2+ a B1 jsou neocenitelným pomocníkem pro nácvik konverzačních dovedností. Poslouží jako skvělá příprava k první části ústní maturitní zkoušky z anglického jazyka či mezinárodním zkouškám úrovní B1 a B2. Soubor obsahuje návod a tipy pro práci s kartičkami. Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák využívá svou slovní zásobu pro mluvení o tématu Housing; odpovídá na otázky ohledně bydlení, které se týkají jeho osoby či tématu všeobecně; vyjadřuje své názory k různým oblastem bydlení).
UUCZ-154694
Anglický jazyk>Ostatní>SŠ
49.00