Kolíčkovaná - slova ANIMALS

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 1.14 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 5. 2025
Sdílet:

Procvičování slovní zásoby v anglickém jazyce na téma Animals. Určování správného názvu zvířete pomocí kolíčků.

Vhodné do hodin anglického jazyka jako motivace, opakování, upevnění učiva, nebo jako odměna. Lze hrát jednotlivě nebo skupinově.

Aktivita vhodná k procvičování, opakování nebo upevnění slovní zásoby v hodinách anglického jazyka.

Obsahuje 40 kartiček

Lze vytisknout jako brožuru a místo kolíčků správnou odpověď kroužkovat.


 

Další produkty od autora My Kingdom - Michala Kruschinová

836403
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Aktivita vhodná k procvičování, opakování nebo upevnění slovní zásoby na téma jídla, v Anglickém jazyce. Vhodné do hodin
30.00 Kč
818689
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
Určování podstatných jmen, přídavných jmen a sloves na kartičkách, pomocí kolíčků. Tato aktivita je zaměřena na určování
35.00 Kč
910537
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Pracovní listy pro zhodnocení uplynulého roku.. Vhodné do třídnických hodin na konci školního roku. Slouží k vlastnímu
25.00 Kč
890837
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Žák do slova na listu doplní y/ý, i/í, odůvodní a vhodí do pusy správné žirafě. Slova lze také využít pro dělení do
45.00 Kč
Kolíčkovaná - slova ANIMALS Kolíčkovaná - slova ANIMALS
Procvičování slovní zásoby v anglickém jazyce na téma Animals. Určování správného názvu zvířete pomocí kolíčků.Vhodné do hodin anglického jazyka jako motivace, opakování, upevnění učiva, nebo jako odměna. Lze hrát jednotlivě nebo skupinově.Aktivita vhodná k procvičování, opakování nebo upevnění slovní zásoby v hodinách anglického jazyka.Obsahuje 40 kartičekLze vytisknout jako brožuru a místo kolíčků správnou odpověď kroužkovat. 
UUCZ-870408
Anglický jazyk>Kolíčkování>ZŠ – 1. STUPEŇ>🐾 Živočichové
30.00