Konverzace na téma PODZIM - tvoření Myšlenkových Map

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
10
Velikost: 1.35 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2023
Cena:
0 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pozorujete na podzim přírodu? Co dělají lidé? A co zvířata? Do Myšlenkových Map si žáci píší nebo kreslí nápady a šipkami propojují vazby mezi jednotlivými prvky. Hotová Myšlenková Mapa je skvělý podklad pro konverzaci v cílovém jazyce.

Myšlenkové mapy - uprostřed stránky je centrální téma, na které se šipkami napojují prvky nebo další témata, která s tím centrálním nějak souvisí. Potom děti o svých obrázcích povídají. My jsme tvořením myšlenkových map opakovali a procvičovali slovní zásobu na téma podzim. Centrální témata jsme vymýšleli společně a každý si potom vybral jedno, které mu bylo blízké. Na obrázcích vidíte práce dětí 5. - 7. třída. A protože některá dílka byla dosti neuspořádaná a nepřehledná, napadlo mě vytvořit tuto šablonu, kterou vám nyní dávám k dispozici.

Materiál obsahuje 10 stran A4, složených z:

  • 2 str. - průvodní list;
  • 4 + 4 str. - myšlenkové mapy v českém a anglickém jazyce (s předtištěnými tématy; prázdné pro vlastní nápady; dvě velikosti)

Video z našich lekcí:

.

Další produkty od autora Hana Vrbová

343395
Nezařazené k předmětu
Ostatní
22 stran s kartičkami, štítky, jmenovkami, tabulkami, rámečky a mřížkami různých tvarů a velikostí. Šablony k využití
72.00 Kč
323016
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Cílem aktivit s obrázky je, aby se děti naučily jednotlivá slova a nakonec dokázaly z kartiček poskládat celý text dobře
35.00 Kč
323020
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Didaktické hry
7 aktivit vhodných pro MŠ předškoláky (využitelné v angličtině i v češtině, nebo v jakémkoli jiném cílovém jazyce). Na
35.00 Kč
323019
Anglický jazyk
1., 2., 3.
Skládačky
Sada obsahuje 21 stran materiálů + návod k použití. Kartičky s obrázky, pracovní listy pro dvě úrovně, obrázky k
55.00 Kč
Konverzace na téma PODZIM - tvoření Myšlenkových Map Konverzace na téma PODZIM - tvoření Myšlenkových Map
Pozorujete na podzim přírodu? Co dělají lidé? A co zvířata? Do Myšlenkových Map si žáci píší nebo kreslí nápady a šipkami propojují vazby mezi jednotlivými prvky. Hotová Myšlenková Mapa je skvělý podklad pro konverzaci v cílovém jazyce. Myšlenkové mapy - uprostřed stránky je centrální téma, na které se šipkami napojují prvky nebo další témata, která s tím centrálním nějak souvisí. Potom děti o svých obrázcích povídají. My jsme tvořením myšlenkových map opakovali a procvičovali slovní zásobu na téma podzim. Centrální témata jsme vymýšleli společně a každý si potom vybral jedno, které mu bylo blízké. Na obrázcích vidíte práce dětí 5. - 7. třída. A protože některá dílka byla dosti neuspořádaná a nepřehledná, napadlo mě vytvořit tuto šablonu, kterou vám nyní dávám k dispozici. Materiál obsahuje 10 stran A4, složených z: 2 str. - průvodní list; 4 + 4 str. - myšlenkové mapy v českém a anglickém jazyce (s předtištěnými tématy; prázdné pro vlastní nápady; dvě velikosti) Video z našich lekcí:
.
UUCZ-370044
Anglický jazyk>Prvouka>Pracovní listy>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Podzim
0.00