Konverzace na téma PODZIM - tvoření Myšlenkových Map

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
10
Velikost: 1.35 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2023
Sdílet:

Pozorujete na podzim přírodu? Co dělají lidé? A co zvířata? Do Myšlenkových Map si žáci píší nebo kreslí nápady a šipkami propojují vazby mezi jednotlivými prvky. Hotová Myšlenková Mapa je skvělý podklad pro konverzaci v cílovém jazyce.

Myšlenkové mapy - uprostřed stránky je centrální téma, na které se šipkami napojují prvky nebo další témata, která s tím centrálním nějak souvisí. Potom děti o svých obrázcích povídají. My jsme tvořením myšlenkových map opakovali a procvičovali slovní zásobu na téma podzim. Centrální témata jsme vymýšleli společně a každý si potom vybral jedno, které mu bylo blízké. Na obrázcích vidíte práce dětí 5. - 7. třída. A protože některá dílka byla dosti neuspořádaná a nepřehledná, napadlo mě vytvořit tuto šablonu, kterou vám nyní dávám k dispozici.

Materiál obsahuje 10 stran A4, složených z:

  • 2 str. - průvodní list;
  • 4 + 4 str. - myšlenkové mapy v českém a anglickém jazyce (s předtištěnými tématy; prázdné pro vlastní nápady; dvě velikosti)

Video z našich lekcí:

.

Další produkty od autora Hana Vrbová

527048
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
17 stránek A4 - 14 domácích mazlíčků (barevné i černobílé flashcards). Kartičky s anglickými slovíčky a kartičky s
35.00 Kč
323001
Anglický jazyk
5., 6., 7.
Skládačky
Materiál na 4 vyučovací hodiny - pracovní list, hra I have Who has a další hry a aktivity, díky nimž se děti učí
39.00 Kč
506149
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Pracovní listy
Pletou se vašim žákům slova: When, Where, What, Why ...? Mají v nich zmatek? Nikdy neví, které z nich použít? Udělejte
69.00 Kč
500589
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
84 otázek, které začínají tázacím zájmenem. Pro každé tázací zájmeno je 12 otázek - na jedné straně anglicky, na druhé
38.00 Kč
Konverzace na téma PODZIM - tvoření Myšlenkových Map Konverzace na téma PODZIM - tvoření Myšlenkových Map
Pozorujete na podzim přírodu? Co dělají lidé? A co zvířata? Do Myšlenkových Map si žáci píší nebo kreslí nápady a šipkami propojují vazby mezi jednotlivými prvky. Hotová Myšlenková Mapa je skvělý podklad pro konverzaci v cílovém jazyce.Myšlenkové mapy - uprostřed stránky je centrální téma, na které se šipkami napojují prvky nebo další témata, která s tím centrálním nějak souvisí. Potom děti o svých obrázcích povídají. My jsme tvořením myšlenkových map opakovali a procvičovali slovní zásobu na téma podzim. Centrální témata jsme vymýšleli společně a každý si potom vybral jedno, které mu bylo blízké. Na obrázcích vidíte práce dětí 5. - 7. třída. A protože některá dílka byla dosti neuspořádaná a nepřehledná, napadlo mě vytvořit tuto šablonu, kterou vám nyní dávám k dispozici.Materiál obsahuje 10 stran A4, složených z: 2 str. - průvodní list; 4 + 4 str. - myšlenkové mapy v českém a anglickém jazyce (s předtištěnými tématy; prázdné pro vlastní nápady; dvě velikosti)Video z našich lekcí:
.
UUCZ-370044
Anglický jazyk>Prvouka>Pracovní listy>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Podzim
0.00