Lektvar - Halloween

Počet stran:
13
Velikost: 2.19 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 9. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Lektvary jsou ideální pomůckou pro děti mladšího školního věku. Zábavnou formou procvičíte počty do 20, pokud budete mít starší děti, využijte více kartiček tak, aby je děti mohly sčítat. 

Tato verze obsahuje také kartičky v anglickém jazyce, takže je možné je využít v hodinách angličtiny.

Doporučuji je využít v rámci hodin nebo jako stanoviště na Halloween. 

Jak na to?

Vytiskněte a zalaminujte si kartičky s recepty lektvarů. To stejné udělejte s obrázky. (Obrázky je možné nahradit hračkami – vím, že třeba v Kiku se prodávají malí plastoví pavoučci, nebo na stránkách obchodu Shein je takových věcí spousta a za pár korun.)

Po vytisknutí budete potřebovat kotlík - já jsem si koupila kotlík v obchodě Tiger– tuším že stál 130 Kč) nebo jakoukoliv misku, vytisknutý nebo malovaný kotlík, a něco na míchání – obyčejnou vařečku.

Dítě si vylosuje kartičku a přidává suroviny podle receptu. 

Další produkty od autora s Pecka

383856
Český jazyk - sloh
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor obsahuje: •46 “obličejů“ s nedokončenými větami nebo úvodem do děje Jak na to? Veškeré materiály doporučuji
30.00 Kč
395241
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Hra je určena k zábavnému procvičování angličtiny nebo slovní zásoby v češtině. Využíváme ji na narozeninové dny dětí
35.00 Kč
396520
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Kolíčkování
Soubor obsahuje: 28 kartiček s obrázky a písmenem 36 kartiček s obrázkem a volbou písmene Určeno pro 1. stupeň ZŠ a děti
25.00 Kč
389595
Český jazyk - čtení
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vytiskněte si barevné obrázky s písmenky. Tyto obrázky doporučuji zalaminovat pro opakované použití. Vyberte si jednu
25.00 Kč
Lektvar - Halloween Lektvar - Halloween
Lektvary jsou ideální pomůckou pro děti mladšího školního věku. Zábavnou formou procvičíte počty do 20, pokud budete mít starší děti, využijte více kartiček tak, aby je děti mohly sčítat.  Tato verze obsahuje také kartičky v anglickém jazyce, takže je možné je využít v hodinách angličtiny. Doporučuji je využít v rámci hodin nebo jako stanoviště na Halloween.  Jak na to? Vytiskněte a zalaminujte si kartičky s recepty lektvarů. To stejné udělejte s obrázky. (Obrázky je možné nahradit hračkami – vím, že třeba v Kiku se prodávají malí plastoví pavoučci, nebo na stránkách obchodu Shein je takových věcí spousta a za pár korun.) Po vytisknutí budete potřebovat kotlík - já jsem si koupila kotlík v obchodě Tiger– tuším že stál 130 Kč) nebo jakoukoliv misku, vytisknutý nebo malovaný kotlík, a něco na míchání – obyčejnou vařečku. Dítě si vylosuje kartičku a přidává suroviny podle receptu. 
UUCZ-375672
Anglický jazyk>Matematika>Didaktické hry>Skládačky>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Halloween, Dušičky
35.00