MÁŠ POSTŘEH? OVOCE A ZELENINA

Počet stran:
6
Velikost: 2.64 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

Hru MÁŠ POSTŘEH? OVOCE A ZELENINA lze využít v prvouce k procvičení dělení ovoce a zeleniny. Žáci si tak zábavnou formou mohou naučit a zároveň procvičit toto téma. Dále lze využít v anglickém nebo jiném cizím jazyce jako odpočinkovou aktivitu pro procvičení slovní zásoby.

 

Tato hra je založena na principu hry DOBBLE. Hra má 31 symbolů (DOPRAVNÍ ZNAČKY) na 31 kartách. Na jedné kartě je vždy 6 různých symbolů a každé dvě spolu mají společný pouze jeden. A VY HO MUSÍTE NAJÍT!

Každý hráč dostane jednu startovní kartu. Z ostatní karty necháme ležet na hromádce lícem dolů. Jeden z hráčů otočí první kartu z hromádky. Všichni hráči se nyní snaží najít shodný obrázek mezi svou startovní kartou a kartou z balíčku. První hráč, který symbol najde, řekne nahlas jeho název a získá kartu, kterou položí na svůj startovní balíček. Poté otáčí kartu pro další kolo.

Vyhrává hráč s nejvíce kartami.

Tato hra má mnoho obměn a variant, které si můžete s dětmi vyzkoušet. Děti si budou hru užívat, aniž by tušily, že se právě v tuto chvíli vzdělávají.

Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci.

Sada obsahuje 6 listů velikosti A4 ve formátu PDF

Další produkty od autora Veronika Golden

8320
Pracovní činnosti
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Lapbook obsahuje - seznámení s malými a velkými planetami, třídění informací o nich, sluneční soustavu, fáze měsíce
55.00 Kč
299243
Český jazyk
2., 3., 4., 5., 6.
Přehled učiva
Tento PŘEHLED SLOVNÍCH DRUHŮ obsahuje: 13 karet k výuce slovních druhů v atraktivním designu. Každá karta zahrnuje
45.00 Kč
8657
Dopravní výchova
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Hru MÁŠ POSTŘEH? DOPRAVNÍ ZNAČKY lze využít v prvouce a v dopravní výchově. Žáci si tak zábavnou formou mohou naučit a
55.00 Kč
5500
Český jazyk - sloh
MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Díky tomuto nápaditému procvičování se děti nebo žáčci naučí, jaké základní činnosti je potřeba splnit před odchodem do
50.00 Kč
MÁŠ POSTŘEH? OVOCE A ZELENINA MÁŠ POSTŘEH? OVOCE A ZELENINA
Hru MÁŠ POSTŘEH? OVOCE A ZELENINA lze využít v prvouce k procvičení dělení ovoce a zeleniny. Žáci si tak zábavnou formou mohou naučit a zároveň procvičit toto téma. Dále lze využít v anglickém nebo jiném cizím jazyce jako odpočinkovou aktivitu pro procvičení slovní zásoby.   Tato hra je založena na principu hry DOBBLE. Hra má 31 symbolů (DOPRAVNÍ ZNAČKY) na 31 kartách. Na jedné kartě je vždy 6 různých symbolů a každé dvě spolu mají společný pouze jeden. A VY HO MUSÍTE NAJÍT! Každý hráč dostane jednu startovní kartu. Z ostatní karty necháme ležet na hromádce lícem dolů. Jeden z hráčů otočí první kartu z hromádky. Všichni hráči se nyní snaží najít shodný obrázek mezi svou startovní kartou a kartou z balíčku. První hráč, který symbol najde, řekne nahlas jeho název a získá kartu, kterou položí na svůj startovní balíček. Poté otáčí kartu pro další kolo. Vyhrává hráč s nejvíce kartami. Tato hra má mnoho obměn a variant, které si můžete s dětmi vyzkoušet. Děti si budou hru užívat, aniž by tušily, že se právě v tuto chvíli vzdělávají. Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci. Sada obsahuje 6 listů velikosti A4 ve formátu PDF
UUCZ-9118
Anglický jazyk>Český jazyk>Prvouka>Didaktické hry>Postřehovky>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ
55.00