Stupňování přídavných jmen COMPARATIVE question cards

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
9
Velikost: 380.81 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Hopfová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 12. 2023
Sdílet:

Soubor obsahuje 48 otázek na procvičení 2. stupně přídavných jmen v konverzaci:

  • verze 1 má nevyplněný comparative (lze tedy krom rozstříhání na kartičky použít také jako pracovní list, kde si každý student samostatně vyplní 2. tvar, pak teprve prodiskutuje otázky ve dvojici),
  • verze 2 obsahuje kompletní otázky, vhodné pro slabší studenty, kteří ještě nemají tak osvojené stupňování.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák si prohlubuje své znalosti slovní stupňování přídavných jmen; používá 2. stupeň v konverzaci a odpovědích na otázky).

Další produkty od autora Lucie Hopfová

308407
Český jazyk - gramatika
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Procvičte vyjmenovaná slova v deskové hře (3xA4). Naleznete tam vyjmenovaná slova (po B, F, L, M, P, S, V, Z) a další
49.00 Kč
382409
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor obsahuje bojovku/stezku, ve které si hráči procvičí slovní zásobu na téma Halloween. Po přiřazení všech obrázků
39.00 Kč
157062
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Procvičte 32 základních sloves pomocí hry I have, who has. Součástí je i přehled sloves s jejich výslovností. Jedná se o
35.00 Kč
281235
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Soubor obsahuje přehled slovní zásoby s výslovností (40 slov na 2 x A4) a hru I have, who has? na téma SPRING. Příklad
35.00 Kč
Stupňování přídavných jmen COMPARATIVE question cards Stupňování přídavných jmen COMPARATIVE question cards
Soubor obsahuje 48 otázek na procvičení 2. stupně přídavných jmen v konverzaci: verze 1 má nevyplněný comparative (lze tedy krom rozstříhání na kartičky použít také jako pracovní list, kde si každý student samostatně vyplní 2. tvar, pak teprve prodiskutuje otázky ve dvojici), verze 2 obsahuje kompletní otázky, vhodné pro slabší studenty, kteří ještě nemají tak osvojené stupňování. Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, který byl vytvořený ve shodě s RVP (Žák si prohlubuje své znalosti slovní stupňování přídavných jmen; používá 2. stupeň v konverzaci a odpovědích na otázky).
UUCZ-266409
Anglický jazyk>Pracovní listy>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
44.00