Domino- opakování tématu Kosterní soustavy, barevná i černobílá verze

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 171.15 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající A. Staňková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 9. 2025
Sdílet:

Nabízím hru typu DOMINO. Cílem hry je procvičení a upevnění znalosti tématu KOSTERNÍ SOUSTAVA. Hra obsahuje celkem 34 karet domina  (72 pojmů) - 3 listy A4. K dispozici černobílá i barevná verze. Hra je určena pro práci ve skupinkách. Časová dotace cca 15 -20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).

Každá karta je rozdělena na 2 části, které obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy odpovídá danému pojmu, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.

Další produkty od autora A. Staňková

706832
Biologie
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí poznávání KOSTÍ LIDSKÉHO TĚLA. Co zde najdete: 4
54.00 Kč
786584
Občanská výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu STÁTNÍ SYMBOLY a rozstříhaná slova
40.00 Kč
594476
Biologie
7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Domino je určeno na procvičení poznávání zástupců KRYTOSEMENNÝCH ROSTLIN. Obsahuje celkem 64 kartiček na 4 stranách A4
40.00 Kč
700517
Biologie
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí poznávání SVALŮ LIDSKÉHO TĚLA. Co zde najdete: 2
43.00 Kč
Domino- opakování tématu Kosterní soustavy, barevná i černobílá verze Domino- opakování tématu Kosterní soustavy, barevná i černobílá verze
Nabízím hru typu DOMINO. Cílem hry je procvičení a upevnění znalosti tématu KOSTERNÍ SOUSTAVA. Hra obsahuje celkem 34 karet domina  (72 pojmů) - 3 listy A4. K dispozici černobílá i barevná verze. Hra je určena pro práci ve skupinkách. Časová dotace cca 15 -20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).Každá karta je rozdělena na 2 části, které obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy odpovídá danému pojmu, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.
UUCZ-466866
Biologie>Domino>8.>🫁 Lidské tělo
45.00