Podzimní zelenina - výukové materiály

Počet stran:
8
Velikost: 1.28 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 10. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor Podzimní zeleniny obsahuje trojsložkové karty pro nácvik matematické pregramotnosti (počet plodů a odpovídající počet teček), pro zkušenější děti obsahují poslední karty samotná čísla (číselná řada 1-9). Dále soubor obsahuje obrázky šesti druhů zeleniny, která se sklízí v podzimním období (dýně, cibule, česnek, brambora, mrkev, řepa). Karty lze popisovat, využít jako demonstrační obrázky jednotlivých druhů zeleniny, ale rovněž užít pro určování barev (rozvoj abstraktního myšlení), slabikování názvů zeleniny (rozvoj sluchového vnímání a rytmizace), rozstříhat na dílky dle vlastních preferencí a požadované náročnosti (puzzle). Další strana souboru obsahuje pokrmy, které se z jednotlivých druhů zeleniny vyrábí (dýňová polévka a káva, cibulové kroužky, salát z červené řepy, brambůrky, hranolky, česneková bageta, mrkvový dort, zavařená červená řepa), poslední strana pak obsahuje kartičky s procesem růstu dýně (časová posloupnost).

Kartičky jsou velmi multifunkční, záleží jen na kreativitě a vlastní fantazii :)

Další produkty od autora Barbora Holubářová

429325
Biologie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje několik kategorií potravin s demonstračními obrázky, které mohou sloužit ke zdokonalování: - zrakové
25.00 Kč
418905
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Soubor pracovních listů obsahuje cvičení s plody zeleniny sklízené na podzim. 1) Grafomotorické uvolňovací cvičení -
50.00 Kč
429339
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Následující Soubor obsahuje sadu pracovních listů s tématikou zdravého životního stylu 1) poznávání prospěšných a méně
30.00 Kč
429337
Biologie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Soubor obsahuje: - palce k určování a třídění zdravých a méně prospěšných potravin - talíře pro rozeznávání základních
30.00 Kč
Podzimní zelenina - výukové materiály Podzimní zelenina - výukové materiály
Soubor Podzimní zeleniny obsahuje trojsložkové karty pro nácvik matematické pregramotnosti (počet plodů a odpovídající počet teček), pro zkušenější děti obsahují poslední karty samotná čísla (číselná řada 1-9). Dále soubor obsahuje obrázky šesti druhů zeleniny, která se sklízí v podzimním období (dýně, cibule, česnek, brambora, mrkev, řepa). Karty lze popisovat, využít jako demonstrační obrázky jednotlivých druhů zeleniny, ale rovněž užít pro určování barev (rozvoj abstraktního myšlení), slabikování názvů zeleniny (rozvoj sluchového vnímání a rytmizace), rozstříhat na dílky dle vlastních preferencí a požadované náročnosti (puzzle). Další strana souboru obsahuje pokrmy, které se z jednotlivých druhů zeleniny vyrábí (dýňová polévka a káva, cibulové kroužky, salát z červené řepy, brambůrky, hranolky, česneková bageta, mrkvový dort, zavařená červená řepa), poslední strana pak obsahuje kartičky s procesem růstu dýně (časová posloupnost). Kartičky jsou velmi multifunkční, záleží jen na kreativitě a vlastní fantazii :)
UUCZ-409676
Biologie>Logopedie>Matematika>Didaktické hry>Skládačky>MŠ>MŠ - předškoláci>Barvy>Jídlo/Zdravá strava>Podzim>Ovoce-zelenina>Roční období>Rostliny
50.00