výuková hra typu domino HOUBY, PLÍSNĚ, KVASINKY

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
2
Velikost: 1.37 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Alena Šmotková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 2. 2025
Sdílet:

Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu HOUBY, PLÍSNĚ, KVASINKY.

Co zde najdete: 2 strany A4, celkem 28 kartiček

Námět pro práci s materiálem

Příprava: Listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé karty. Vytvořte tolik kopií, kolik budete mít skupin.

Karty jsou určeny pro práci v menších skupinkách. Časová dotace cca 15 - 20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).

Každá karta je rozdělena na 2 části. Ty obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.

Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.

Další produkty od autora Alena Šmotková

490219
Biologie
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje didaktickou hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost zástupců MĚKKÝŠŮ. Sada obsahuje
40.00 Kč
706921
Přírodověda
4., 5.
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu PODNEBNÉ PÁSY. Co zde najdete: 3
40.00 Kč
786570
Občanská výchova
ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu VOLBY, STÁT. Co zde najdete: 2 strany
43.00 Kč
524407
Biologie
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Domino je určeno pro rozvoj znalostí v tématu DÝCHACÍ SOUSTAVA. Žáci si své znalosti pomocí domina zopakují a upevní
45.00 Kč
výuková hra typu domino HOUBY, PLÍSNĚ, KVASINKY výuková hra typu domino HOUBY, PLÍSNĚ, KVASINKY
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu HOUBY, PLÍSNĚ, KVASINKY.Co zde najdete: 2 strany A4, celkem 28 kartičekNámět pro práci s materiálemPříprava: Listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé karty. Vytvořte tolik kopií, kolik budete mít skupin.Karty jsou určeny pro práci v menších skupinkách. Časová dotace cca 15 - 20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).Každá karta je rozdělena na 2 části. Ty obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.
UUCZ-786559
Biologie>Domino>6.>🍄 Houby
40.00