Čtení slov s porozuměním - kolíčkovky

Kategorie:
Počet stran:
9
Velikost: 1.15 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající LeSy nápadů
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 3. 2025
Sdílet:

použití: samostatná práce, práce ve skupině, procvičování učiva, čtení slov, čtení s porozuměním

OBSAH MATERIÁLU:

  • 40 kolíčkových karet s obrázky ke čtení slov
  • Na jedné straně formátu A4 je 10 kartiček.

POPIS AKTIVITY:

  • Cílem aktivity je určit kolíčkem slovo na obrázku. Mnohdy jde o slova podobná, např. SOVA x VOSA, takže žáci musejí číst slova důkladně.
  • Materiál vede ke čtení s porozuměním.
  • Je vhodné z druhé strany před laminováním označit správnou odpověď např. malou tečkou či jiným symbolem. Stejně tak toto můžeme udělat i po laminování, fixou na CD.

Další produkty od autora LeSy nápadů

918783
Český jazyk
4., 5., Speciální pedagogika
Přehled učiva
OKRUHY: vzory podstatných jmen, skloňování, pády, pádové otázky, od podstatných jmen, přehledné tabulky, mluvnické
65.00 Kč
747917
Matematika
4., 5.
Didaktické hry
použití : zlomky, výpočet části celku, výpočet celku z části OBSAH MATERIÁLU: 12 oboustranných kartiček po pěti
48.00 Kč
773018
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
použití : písmeno tiskací a psací, čtení a psaní, písmeno, obrázek a slovo, náslovná hláska, psací písmo, abeceda OBSAH
45.00 Kč
787386
Český jazyk
2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
použití : pravopis u, ú, ů, skupinová práce, doplňování, relaxační aktivita, krátké a dlouhé samohlásky OBSAH MATERIÁLU
42.00 Kč
Čtení slov s porozuměním - kolíčkovky Čtení slov s porozuměním - kolíčkovky
použití: samostatná práce, práce ve skupině, procvičování učiva, čtení slov, čtení s porozuměnímOBSAH MATERIÁLU:40 kolíčkových karet s obrázky ke čtení slovNa jedné straně formátu A4 je 10 kartiček.POPIS AKTIVITY:Cílem aktivity je určit kolíčkem slovo na obrázku. Mnohdy jde o slova podobná, např. SOVA x VOSA, takže žáci musejí číst slova důkladně. Materiál vede ke čtení s porozuměním.Je vhodné z druhé strany před laminováním označit správnou odpověď např. malou tečkou či jiným symbolem. Stejně tak toto můžeme udělat i po laminování, fixou na CD.
UUCZ-829492
Český jazyk - čtení genetickou metodou>Český jazyk>Český jazyk - čtení>Kolíčkování>1.>2.>Speciální pedagogika
50.00