Ovoce a zelenina - loto

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 12.63 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Syrová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 12. 2024
Sdílet:

použití: ovoce, zelenina, čtení slov, slovo a obrázek, třídění ovoce a zeleniny

 

OBSAH MATERIÁLU:

•celkem 8 skládaček typu loto, formát výsledné skládačky je A5
•2 skládačky k přikládání názvu ovoce k obrázku (barevná a čb verze)
•2 skládačky k přikládání obrázku k názvu ovoce (barevná a čb verze)
•2 skládačky k přikládání názvu zeleniny k obrázku (barevná a čb verze)
•2 skládačky k přikládání obrázku k názvu zeleniny(barevná a čb verze)
•náměty pro další práci k využití kartiček s obrázky
 

UŽITÍ MATERIÁLU:

Materiál je vhodný pro vizualizaci obrázek a název ovoce či zeleniny. Zároveň slouží jako relaxační aktivita. Může být použit pro jednotlivce i dvojici žáků.

 

POPIS AKTIVITY:

Žáci si zopakují názvy ovoce a zeleniny. Položí na stůl základovou desku, na kterou budou skládat. Jejich úkolem je přiložit k vybranému políčku správný dílek s obrázkem nebo popiskem. Pokud žáci pracují správně, vznikne jim obrázek.

Jednodušší varianta je, když děti přikládají obrázky na slovo (je více přehlednější, nemíchají se obrázky ovoce či zeleniny a výsledný složený obrázek).

Další produkty od autora Lenka Syrová

754250
Matematika
1.
Pracovní listy
použití : počet do 7, číslo a jeho zobrazení na číselné ose, sčítání a odčítání, porovnávání čísel, slovní úlohy OBSAH
50.00 Kč
748125
Matematika
2., 3.
Domino
použití : individuální práce, práce ve skupině, práce s celou třídou, numerace do 100 OBSAH MATERIÁLU: Materiál obsahuje
55.00 Kč
768412
Český jazyk
3., 4., 5.
Pracovní listy
OKRUHY: mluvnické kategorie podstatných jmen, podstatná jména, slovní spojení, pády, pracovní list,y brožura OBSAH
55.00 Kč
871696
Anglický jazyk
2., 3., 4.
Omalovánky
OKRUHY: sloveso být, mít, čtení vět, nelepený notýsek, stříhání a skládání, relaxační aktivita OBSAH MATERIÁLU: • celkem
38.00 Kč
Ovoce a zelenina - loto Ovoce a zelenina - loto
použití: ovoce, zelenina, čtení slov, slovo a obrázek, třídění ovoce a zeleniny OBSAH MATERIÁLU:
•celkem 8 skládaček typu loto, formát výsledné skládačky je A5
•2 skládačky k přikládání názvu ovoce k obrázku (barevná a čb verze)
•2 skládačky k přikládání obrázku k názvu ovoce (barevná a čb verze)
•2 skládačky k přikládání názvu zeleniny k obrázku (barevná a čb verze)
•2 skládačky k přikládání obrázku k názvu zeleniny(barevná a čb verze)
•náměty pro další práci k využití kartiček s obrázky
 
UŽITÍ MATERIÁLU:Materiál je vhodný pro vizualizaci obrázek a název ovoce či zeleniny. Zároveň slouží jako relaxační aktivita. Může být použit pro jednotlivce i dvojici žáků. POPIS AKTIVITY:Žáci si zopakují názvy ovoce a zeleniny. Položí na stůl základovou desku, na kterou budou skládat. Jejich úkolem je přiložit k vybranému políčku správný dílek s obrázkem nebo popiskem. Pokud žáci pracují správně, vznikne jim obrázek.Jednodušší varianta je, když děti přikládají obrázky na slovo (je více přehlednější, nemíchají se obrázky ovoce či zeleniny a výsledný složený obrázek).
UUCZ-745920
Český jazyk - čtení genetickou metodou>Český jazyk>Prvouka>Loto>1.>2.>🍎 Ovoce-zelenina
65.00