Čteme s písmenem k Hra "Já mám, kdo má?"

Ročník:
Počet stran:
6
Velikost: 8.01 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Michala Hlavatá
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 3. 2025
Sdílet:

Soubor vhodný k nácviku čtení v první třídě.

Celkem obsahuje 36 slov k procvičení na všechna písmenka do písmen K .

Hra je vhodná pro rodiče prvňáčků, kteří si potřebují osvojit čtení hravou formou, ale i pro skupinovou práci dětí ve škole, kdy lze využít v hravých chvilkách, kdy jsou děti již unavené, nebo si potřebují čtení osvojit jinak než čtením ve slabikáři.

Další produkty od autora Michala Hlavatá

786191
Český jazyk - čtení
1., 2.
Pracovní listy
Soubor je vhodný pro první a druhou třídu. Rozvíjí: čtení s porozuměním chápání textu grafomotoriky představy, fantazii
45.00 Kč
879546
Matematika
2., 3., 4.
Demonstrační obrázky - kartičky
Soubor vhodný k barevnému tisku a k zalaminování. Procvičování násobilky hravou formou a opakování sčítání a odčítání do
30.00 Kč
794858
Český jazyk - psaní
1., 2.
Pracovní listy
Soubor je určený pro nácvik psaní psacího písma. Děti mohou dopisovat do řádku slova nebo trénovat psaní velkých a
25.00 Kč
784984
Český jazyk
1., 2.
Výzdoba třídy
Soubor je vhodný k barevnému tisku. Slouží k rozlišení sešitů na matematiku, geometrii, diktáty, český jazyk apod. Pokud
25.00 Kč
Čteme s písmenem k Hra "Já mám, kdo má?" Čteme s písmenem k Hra "Já mám, kdo má?"
Soubor vhodný k nácviku čtení v první třídě.Celkem obsahuje 36 slov k procvičení na všechna písmenka do písmen K .Hra je vhodná pro rodiče prvňáčků, kteří si potřebují osvojit čtení hravou formou, ale i pro skupinovou práci dětí ve škole, kdy lze využít v hravých chvilkách, kdy jsou děti již unavené, nebo si potřebují čtení osvojit jinak než čtením ve slabikáři.
UUCZ-783092
Český jazyk - čtení>Já mám, kdo má>1.>2.>📖 Čtenářská gramotnost 1. stupeň
30.00