Já mám... Kdo má...?

Ročník:
Počet stran:
11
Velikost: 6.95 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 4. 2022
Sdílet:

Matriál obsahuje tři hry Já mám.

1. počítej mince do 30

2. Počítej mince do 100.

3. Hračky.

Karty s mincemi můžeme využít i ke hře větší bere- dvě děti hrají proti sobě, pokládají karty a kdo má více -větší částku, karty si nechává. Hraje se tak dlouho, dokud není jeden hráč bez karet.

Další produkty od autora Gabriela Rechbergová

1034
Nezařazené k předmětu
3.
Přípravy hodiny/lekce
29 stran do čtyř center aktivit 4 centra aktivit: MATEMATIKA, ČESKÝ JAZYK, ATELIÉR, OBJEVY Tabulku nových poznatků
80.00 Kč
781327
Český jazyk - čtení genetickou metodou
1.
Ostatní
Materiál obsahuje 14 pracovních listů. Je vhodný pro děti, které už čtou a nepracují s námi se slabikářem, nebo pro
40.00 Kč
106804
Matematika
2., 3.
Ostatní
Materiál obsahuje 24 karet na sčítání a odčítání do 100 s přechodem desítky. Používám vždy, když jsou žáci rychle hotovi
45.00 Kč
5498
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Pracovní listy
32 oboustranných karet s úkoly na procvičení vyjmenovaných slov určených k zalaminování – žáci mohou psát fixem na
55.00 Kč
Já mám... Kdo má...? Já mám... Kdo má...?
Matriál obsahuje tři hry Já mám.1. počítej mince do 302. Počítej mince do 100.3. Hračky.Karty s mincemi můžeme využít i ke hře větší bere- dvě děti hrají proti sobě, pokládají karty a kdo má více -větší částku, karty si nechává. Hraje se tak dlouho, dokud není jeden hráč bez karet.
UUCZ-27471
Český jazyk - čtení>Matematika>Já mám, kdo má>1.>2.
30.00