Najdi, kdo - HRA

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 1.06 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 11. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Výborná nenáročná hra, která baví snad každého. Jak na to? Každý žák dostane jeden list s 25 otázkami. Cílem je chodit po třídě a ptát se spolužáků na dané otázky. Pokud někdo odpoví, ano - na list se pod otázku podepíše. 

Připravila jsem 9 takových listů, některé podle tématu, některé jen tak... 

Najdete zde - Najdi někoho, kdo o prázdninách...  Najdi někoho, kdo během podzimu... Najdi někoho, kdo okolo Vánoc... Najdi někoho, kdo během zimy ...  Najdi někoho, kdo během jara ..    

Dále jsou listy - JEN TAK - mix otázek pro zábavu na zpestření hodiny , POZNÁVAČKA - vhodné, když se děti ještě moc neznají, VĚDOMOSTNÍ - můžete použít jako shrnutí opakování v červnu či během roku, ZRUČNOSTNÍ A DOVEDNOSTNÍ - zaměřeno na děti, které umí spíš něco rukama než hlavou :-) 

Poslední tabulka je prázdná pro VÁS - určitě máte další nápady 

Další produkty od autora Ewča Záhořík

322336
Vlastivěda
4., 5.
Pracovní listy
Čtyřsměrky č.2 navazují na čtyřsměrky č.1, kde pokračujeme v české historii. Tentokrát se zde objeví témata - BITVA NA
49.00 Kč
419074
Český jazyk
2., 3.
Pracovní listy
V materiálu najdete: 1) Vánoční čtyřsměrku - hledání slov podle vánočních obrázků. 2) Obrázková osnova Vánočního příběhu
25.00 Kč
324329
Matematika
1., 2., 3.
Pracovní listy
Materiál obsahuje 10 pracovních listů, které když si vyučující zalaminuje, může je používat znovu a znovu. Pár
30.00 Kč
323025
Matematika
4., 5.
Pracovní listy
Materiál Lidské tělo obsahuje 6x čtysměrku - KOSTRA, DÝCHACÍ SOUSTAVA, OĚBHOVÁ SOUSTAVA, TRÁVICÍ SOUSTAVA, VYLUČOVACÍ
49.00 Kč
Najdi, kdo - HRA Najdi, kdo - HRA
Výborná nenáročná hra, která baví snad každého. Jak na to? Každý žák dostane jeden list s 25 otázkami. Cílem je chodit po třídě a ptát se spolužáků na dané otázky. Pokud někdo odpoví, ano - na list se pod otázku podepíše.  Připravila jsem 9 takových listů, některé podle tématu, některé jen tak...  Najdete zde - Najdi někoho, kdo o prázdninách...  Najdi někoho, kdo během podzimu... Najdi někoho, kdo okolo Vánoc... Najdi někoho, kdo během zimy ...  Najdi někoho, kdo během jara ..     Dále jsou listy - JEN TAK - mix otázek pro zábavu na zpestření hodiny , POZNÁVAČKA - vhodné, když se děti ještě moc neznají, VĚDOMOSTNÍ - můžete použít jako shrnutí opakování v červnu či během roku, ZRUČNOSTNÍ A DOVEDNOSTNÍ - zaměřeno na děti, které umí spíš něco rukama než hlavou :-)  Poslední tabulka je prázdná pro VÁS - určitě máte další nápady 
UUCZ-417077
Český jazyk - čtení>Etická výchova>Pracovní listy>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00