Slovní Já mám, kdo má

Ročník:
Počet stran:
20
Velikost: 1.06 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Mateřská Hravě
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 10. 2024
Sdílet:

Super hra na opakování krátkých slov.

Slovní Já mám, kdo má je super doplňkovou aktivitou pro děti v ZŠ.

Děti si procvičují hravou formou slova, kdy se seznamují s různou délkou slov.

Na kartičkách najdete třípísmenná až šestipísmenná slova. Vždy v dostatečném počtu, aby se zapojila celá třída v dané kategorii.

V souboru je přes 140 kartiček k procvičení.

 

Kartičky si vystřihněte a můžete s dětmi začít poznávat slova formou hry.

Další produkty od autora Mateřská Hravě

670973
Chemie
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
V souboru naleznete pokusy na vytvoření několika výbušných sopek Soubor výbušné kotlíky jsou skvělou doplňkovou
35.00 Kč
765138
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1.
Já mám, kdo má
Soubor se zimní tématikou k procvičení začínajících písmen u slov. Zimní Já mám, kdo má je super doplňkovou aktivitou
25.00 Kč
994028
Přírodověda
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
🌳Objevujeme stromy – očima i vědou S tímto souborem pokusů si s dětmi užijete spoustu zábavy, smíchu i objevování světa
45.00 Kč
718519
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Tento soubor musíte pro děti mít!!! Kdo by nechtěl si zpestřit předvánoční čas. Máte před sebou soubor “Vánoční adventní
59.00 Kč
Slovní Já mám, kdo má Slovní Já mám, kdo má
Super hra na opakování krátkých slov.Slovní Já mám, kdo má je super doplňkovou aktivitou pro děti v ZŠ.Děti si procvičují hravou formou slova, kdy se seznamují s různou délkou slov.Na kartičkách najdete třípísmenná až šestipísmenná slova. Vždy v dostatečném počtu, aby se zapojila celá třída v dané kategorii.V souboru je přes 140 kartiček k procvičení. Kartičky si vystřihněte a můžete s dětmi začít poznávat slova formou hry.
UUCZ-680456
Český jazyk - čtení>Já mám, kdo má>1.>2.>🔤 Abeceda
35.00