Světový den včel - čtení s porozuměním, pohybová stezka s otázkami, řešení

Ročník:
2., 3., 4.
Počet stran:
15
Velikost: 6.24 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ucitelka_klarka
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 5. 2026
Sdílet:

Materiál je určen pro žáky 2.-4. třídy.

Materiál obsahuje text, ze kterého se žáci dozví informace o včelách, jejich životě a jejich přínosu pro lidský svět. Dále obsahuje pohybovou stezku s otázkami. Žáci jednotlivé odpovědi zapisují do záznamového archu.

Dále materiál obsahuje řešení a relaxační činnost, při které si žáci zopakují vývojová stádia včely. 


 

Další produkty od autora ucitelka_klarka

1200559
Český jazyk
3., 4.
Demonstrační obrázky - kartičky
Materiál je určen pro žáky 3. a 4. třídy. Obsahuje aktivity z oblastí českého jazyka – tvrdé a měkké slabiky
49.00 Kč
1198173
Český jazyk - čtení
3., 4., 5.
Pracovní listy
Materiál je určen pro žáky 3. - 5. třídy. Obsahuje 5 stran pracovních listů, kartičky k pracovním listům, návod na
39.00 Kč
1200561
Nezařazené k předmětu
2., 3., 4., 5.
Demonstrační obrázky - kartičky
Materiál obsahuje sadu 32 reflektivních karet a aktivity vhodné na konec školního roku. Společně se ohlédneme za
29.00 Kč
1200560
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Demonstrační obrázky - kartičky
Materiál obsahuje 50 kartiček s letní tematikou a popis aktivit, ve kterých je můžeme použít (tipy na tvorbu příběhů, 6
39.00 Kč
Světový den včel - čtení s porozuměním, pohybová stezka s otázkami, řešení Světový den včel - čtení s porozuměním, pohybová stezka s otázkami, řešení
Materiál je určen pro žáky 2.-4. třídy.Materiál obsahuje text, ze kterého se žáci dozví informace o včelách, jejich životě a jejich přínosu pro lidský svět. Dále obsahuje pohybovou stezku s otázkami. Žáci jednotlivé odpovědi zapisují do záznamového archu.Dále materiál obsahuje řešení a relaxační činnost, při které si žáci zopakují vývojová stádia včely.  
UUCZ-1200547
Český jazyk - čtení>Prvouka>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>2.>3.>4.>🐝 Včely
29.00