TŘÍSLOŽKOVÉ KARTY PTÁCI

Kategorie:
Počet stran:
9
Velikost: 3.42 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 9. 2022
Sdílet:

Třísložkové karty ptáci. Jedná se o montessori aktivitu pro děti nejrůznějšího věku. Skládají se ze 3 karet - obrázku, názvu obrázku a obrázku společně s názvem. Dítě přiřazuje obrázek k názvu. Třetí karta, kde je text i obrázek dohromady, slouží jako kontrolní.

Můžete ji použít jako demonstrační, kdy si nejprve projdete s dítětem obrázky a pojmenujete si je a pak teprve zkusíte přiřazování. 

Karty PTÁCI obsahují 36 různých obrázků našich ptáků po 3 kartách. Celkem tedy 108 karet.

 

Obsah materiálu

  • 36 obrázků našich ptáků, každý druh po 3 kartách (karta s obrázkem zvířete, karta s názvem zvířete, karta s obrázkem i názvem pro kontrolu)

9 stran A4

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

278947
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Plakát JARNÍ KVĚTINY plakát je ve formátu A3, ale lze jej vytisknout na formát A4, pokud tomu přizpůsobíte nastavení
35.00 Kč
45342
Přírodověda
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Kolíčkování
Sada pro malé houbaře, která v sobě zahrnuje jak poznání tak zábavné proniknutí do světa hub a seznámí děti s 27 druhy
115.00 Kč
1338
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
ZVÍŘÁTKA ZE STATUKU - dvojdílné skládanky vhodné pro děti už cca kolem 1,5 roku. Nejdříve děti jen hledají správné
28.00 Kč
3787
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
OBSAH MATERIÁLU: 24 listů A4 omalovánek na téma dinosauři (černobílé) - slouží pro vymalování dle vlastní fantazie
30.00 Kč
TŘÍSLOŽKOVÉ KARTY PTÁCI TŘÍSLOŽKOVÉ KARTY PTÁCI
Třísložkové karty ptáci. Jedná se o montessori aktivitu pro děti nejrůznějšího věku. Skládají se ze 3 karet - obrázku, názvu obrázku a obrázku společně s názvem. Dítě přiřazuje obrázek k názvu. Třetí karta, kde je text i obrázek dohromady, slouží jako kontrolní. Můžete ji použít jako demonstrační, kdy si nejprve projdete s dítětem obrázky a pojmenujete si je a pak teprve zkusíte přiřazování.  Karty PTÁCI obsahují 36 různých obrázků našich ptáků po 3 kartách. Celkem tedy 108 karet.   Obsah materiálu 36 obrázků našich ptáků, každý druh po 3 kartách (karta s obrázkem zvířete, karta s názvem zvířete, karta s obrázkem i názvem pro kontrolu) 9 stran A4
UUCZ-35443
Český jazyk - čtení>Přírodověda>Prvouka>Skládačky>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>🐾 Živočichové>🦅 Ptáci
45.00