Učíme se písmenka: "Moje první písmenková kniha"; "Hurá, už umím abecedu!"

Ročník:
Téma:
Počet stran:
54
Velikost: 8.68 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 4. 2022
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je určený jako didaktický a výukový materiál pro vyvození, procvičení a fixaci psaní a čtení písmen malé a velké tiskací/psací abecedy v 1. ročníku (tzn. období, kdy se žáci začínají učit jednotlivá písmena). Zároveň je určený jako didaktický a výukový materiál pro vyvození a fixaci české abecedy a její posloupnosti ve 2. ročníku.

V 1. ročníku se žáci při jeho využití seznámí se základními tvary písmen, vyvodí náslovnou a koncovou hlásku, obohatí si slovní zásobu, procvičí si psaní písmen v tiskací i psací podobě a pomocí 5 zábavných aktivit si procvičí zrakovou fixaci daného písmene.

Ve 2. ročníku si pak procvičují posloupnost české abecedy, fixují jednotlivé tvary písmen a trénují jejich pamětné osvojení.

Materiál obsahuje všechna písmena české abecedy, včetně písmen s háčky. Na každé stránce je připraveno 7 různorodých úkolů, které jsou detailně vysvětleny v učitelské metodice. Nechybí ani výsledkové karty.

Organizačně je materiál strukturovaný nejen na individuální a hromadnou práci žáků, ale může být využit také jako materiál vhodný pro práci dvojic či vícečlenných skupin.

 

OBSAH:

  • 34 pracovních listů s jednotlivými písmeny české abecedy
  • 6 listů s písmenkovým puzzle
  • titulní strana knihy
  • výsledková listina „Bludiště“
  • výsledková listina „Detektiv“
  • výsledková listina „Omalovánka“
  • výsledková listina „Vetřelec“
  • kompletní učitelská metodika

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

316373
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Jako třetí je pro vás připravena velká psací abeceda. Jako vždy má každé písmeno svoji samostatnou kartičku, kterou
50.00 Kč
324881
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Kartičky do výuky jsou tentokrát zaměřené na vyjmenovaná a příbuzná slova. Šestý díl je věnovaný slovům po V, kdy každé
50.00 Kč
104199
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál je primárně určený jako didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci
60.00 Kč
274729
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Hody, hody, doprovody, dejte Dablík malovaný! Další ze série velmi oblíbených her je tu pro Vás. Tentokrát plná krásných
50.00 Kč
Učíme se písmenka: "Moje první písmenková kniha"; "Hurá, už umím abecedu!" Učíme se písmenka: "Moje první písmenková kniha"; "Hurá, už umím abecedu!"
Materiál je určený jako didaktický a výukový materiál pro vyvození, procvičení a fixaci psaní a čtení písmen malé a velké tiskací/psací abecedy v 1. ročníku (tzn. období, kdy se žáci začínají učit jednotlivá písmena). Zároveň je určený jako didaktický a výukový materiál pro vyvození a fixaci české abecedy a její posloupnosti ve 2. ročníku. V 1. ročníku se žáci při jeho využití seznámí se základními tvary písmen, vyvodí náslovnou a koncovou hlásku, obohatí si slovní zásobu, procvičí si psaní písmen v tiskací i psací podobě a pomocí 5 zábavných aktivit si procvičí zrakovou fixaci daného písmene. Ve 2. ročníku si pak procvičují posloupnost české abecedy, fixují jednotlivé tvary písmen a trénují jejich pamětné osvojení. Materiál obsahuje všechna písmena české abecedy, včetně písmen s háčky. Na každé stránce je připraveno 7 různorodých úkolů, které jsou detailně vysvětleny v učitelské metodice. Nechybí ani výsledkové karty. Organizačně je materiál strukturovaný nejen na individuální a hromadnou práci žáků, ale může být využit také jako materiál vhodný pro práci dvojic či vícečlenných skupin.   OBSAH: 34 pracovních listů s jednotlivými písmeny české abecedy 6 listů s písmenkovým puzzle titulní strana knihy výsledková listina „Bludiště“ výsledková listina „Detektiv“ výsledková listina „Omalovánka“ výsledková listina „Vetřelec“ kompletní učitelská metodika
UUCZ-69179
Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Přípravy hodiny/lekce>Projekty>1.>2.>Abeceda
150.00