běhací DIKTÁT VE DVOJICÍCH nebo samostatně - vyjmenovaná slova po Z, B, L, M, P

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 39.64 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Je to na švestku
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 3. 2025
Sdílet:

Materiál obsahuje dvě varianty (běhacího) diktátu ve dvojicích a každá verze obsahuje 8 různých diktátů. První verze je s vynechanými písmeny a druhá verze je bez vynechaných písmen.

Jak na to? 

Žáci se napárují do dvojic a každý z dvojice si vylosuje jedno zvíře, které je jeho. Věty z tohoto zvířete mu musí jeho kolega ve dvojici nadiktovat. Věty můžete rozmístit po třídě, aby se žáci u toho i proběhli a procvičili  si paměť. Jen počítejte s větší chybovostí (diktující kolega může vynechat nějaké slovo). Druhá varianta je taková, že kartu s větami nenastříháte na proužky a diktujícímu dáte příslušnou kartu celou. Ten ji diktuje kolegovi a ve diktování se žáci ve dvojici vždy střídají. Pokud Vám nevychází dvojice, je možné stejným způsobem postupovat i u trojic.

 

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora Je to na švestku

619023
Matematika
1.
Skládačky
Materiál obsahuje 58 rozkladových kombinací v rozsahu od 0 do 10. Puzzle se nastříhají a žáci skládají správné puzzlíky
25.00 Kč
622623
Český jazyk
2.
Ostatní
Materiál obsahuje 36 cvičení z českého jazyka. Jsou vhodná pro první pololetí ve druhém ročníku. Některé úkoly mají více
25.00 Kč
713317
Matematika - geometrie
3.
Běhací diktát
Materiál obsahuje 8 karet s úkoly, které se týkají bodu, přímky, úsečky a druhů čar. Tyto úkolové karty učitel
30.00 Kč
684179
Matematika
Domino
Materiál obsahuje 6 her a aktivit k vyvození a procvičení násobení a dělení 7. Najdete zde hru “Kdo s koho”, která se
40.00 Kč
běhací DIKTÁT VE DVOJICÍCH nebo samostatně - vyjmenovaná slova po Z, B, L, M, P běhací DIKTÁT VE DVOJICÍCH nebo samostatně - vyjmenovaná slova po Z, B, L, M, P
Materiál obsahuje dvě varianty (běhacího) diktátu ve dvojicích a každá verze obsahuje 8 různých diktátů. První verze je s vynechanými písmeny a druhá verze je bez vynechaných písmen.Jak na to? Žáci se napárují do dvojic a každý z dvojice si vylosuje jedno zvíře, které je jeho. Věty z tohoto zvířete mu musí jeho kolega ve dvojici nadiktovat. Věty můžete rozmístit po třídě, aby se žáci u toho i proběhli a procvičili  si paměť. Jen počítejte s větší chybovostí (diktující kolega může vynechat nějaké slovo). Druhá varianta je taková, že kartu s větami nenastříháte na proužky a diktujícímu dáte příslušnou kartu celou. Ten ji diktuje kolegovi a ve diktování se žáci ve dvojici vždy střídají. Pokud Vám nevychází dvojice, je možné stejným způsobem postupovat i u trojic. Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-818106
Český jazyk - gramatika>Běhací diktát>3.
30.00