HLÁSKY - třídění, výzdoba třídy

Ročník:
Počet stran:
41
Velikost: 111.24 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 7. 2022
Cena:
33 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje rozdělení hlásek, nalezneme v něm 6 domečků (samohlásky krátké, samohlásky dlouhé, souhlásky měkké, souhlásky tvrdé, souhlásky obojetné, dvojhlásky) a dále kartičky s jednotlivými hláskami.

K dispozici je barevná i černobílá verze.

 

Materiál může sloužit jako:

Přehled učiva - možno využít k seznámení s rozdělením jednotlivých hlásek či jako výzdoba třídy.

Vylosuj a přířaď - každý žák si vylosuje jednu hlásku a jeho úkolem bude přiřadit ji ke správnému domečku. Po roztřídění všech hlásek vznikne městečko plné domečků.

Vymysli slovo, ve kterém je tato hláska - každý žák si vylosuje kartičku a jeho úkolem bude vymyslet slovo, ve kterém bude daná hláska.

 

Jednotlivé kartičky doporučuji pro delší trvanlivost zalaminovat.

 

K připevnění je možno využít prodloužený proužek papíru, na kterém budou jednotlivé kartičky nalepeny např. oboustrannou lepící páskou. Další variantou je využití magnetické tabule či slova k sobě připevnit sešívačkou.

Další produkty od autora Lucie Ketzerová

116659
Český jazyk
4.
Didaktické hry
Materiál je určen k procvičování vzorů podstatných jmen - rodu středního. Obsahuje 4 kartičky s názvy vzorů ( město
25.00 Kč
288113
Český jazyk - gramatika
3.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 100 kartiček se slovy určených k procvičování vyjmenovaných slov po M. Využití: 1. Rozcvička - žák
27.00 Kč
33509
Český jazyk - gramatika
1., 2.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 16 předlohových kartiček určených k přepisu slov se slabikami dě, tě, ně a bě, pě, vě. Na každé kartičce
25.00 Kč
152741
Český jazyk
1., 2.
Didaktické hry
Materiál obsahuje 3 soubory k procvičování přepisu slov se slabikami dě, tě, ně/bě, pě, vě/di, ti, ni/dy, ty, ny/mě, me
50.00 Kč
HLÁSKY - třídění, výzdoba třídy HLÁSKY - třídění, výzdoba třídy
Soubor obsahuje rozdělení hlásek, nalezneme v něm 6 domečků (samohlásky krátké, samohlásky dlouhé, souhlásky měkké, souhlásky tvrdé, souhlásky obojetné, dvojhlásky) a dále kartičky s jednotlivými hláskami. K dispozici je barevná i černobílá verze.   Materiál může sloužit jako: Přehled učiva - možno využít k seznámení s rozdělením jednotlivých hlásek či jako výzdoba třídy. Vylosuj a přířaď - každý žák si vylosuje jednu hlásku a jeho úkolem bude přiřadit ji ke správnému domečku. Po roztřídění všech hlásek vznikne městečko plné domečků. Vymysli slovo, ve kterém je tato hláska - každý žák si vylosuje kartičku a jeho úkolem bude vymyslet slovo, ve kterém bude daná hláska.   Jednotlivé kartičky doporučuji pro delší trvanlivost zalaminovat.   K připevnění je možno využít prodloužený proužek papíru, na kterém budou jednotlivé kartičky nalepeny např. oboustrannou lepící páskou. Další variantou je využití magnetické tabule či slova k sobě připevnit sešívačkou.
UUCZ-45256
Český jazyk - gramatika>Didaktické hry>Výzdoba třídy>2.
33.00