OBEC PÁDOV - NAJDI STRAŠIDLŮM JEJICH HRAD PODLE PÁDOVÉ OTÁZKY

Počet stran:
24
Velikost: 10.96 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 10. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vítejte v obci Pádov. Tematicky zaměřený materiál na procvičení a zopakování pádových otázek v hallooweenském duchu. Obsahuje 60 postaviček a strašidel, 7 strašidelných hradů v obci Pádov s číslem popisným. Ubytuješ všechny postavičky?

Tento halloweenský materiál je určen pro žáky třetích a čtvrtých tříd pro zopakování či nácviku pádů. Každá postavička s sebou nese krátké sousloví, v nichž červeně je zvýrazněno slovo k určení pádu. Obec PÁDOV je vesnička, kterou obývají halloweenské postavičky a strašidla a žijí poklidně ve svých hradech s číslem popisným.

Zpestřete si výuku hrou. Skvělé pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, domácí výuku či společnou nebo skupinovou práci. Skvělé využití i v rámci projektové výuky na téma HALLOWEEN.

TIP: materiál vytiskněte, zalaminujte a na zadní stranu nalepte magnetickou pásku. Nejen, že můžete materiál využít na koberci, lavici, ale i na magnetické tabuli. Příjemnou zábavu!

Další produkty od autora terapie učením

390956
Český jazyk - gramatika
2., 3.
Ostatní
Tematicky zaměřený materiál na procvičování ú/ů/u pro žáky 2. ročníku či pro opakování ve 3. ročníku. Vhodné pro
35.00 Kč
404351
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Zpestřete si Halloween! Materiál rozvíjí zrakové vnímání, logiku, koncentraci, sčítání, pravolevou orientaci. Vhodné pro
30.00 Kč
387382
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Ostatní
Materiál slouží k procvičování slovních druhů pro třetí, čtvrtou i pátou třídu. 100 rybiček, 10 akvárií představující
35.00 Kč
388886
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
"NASBÍREJ CUPCAKY" je materiál zaměřený na procvičování měkkých a tvrdých souhlásek. Obsahuje 120 cupcaků a 4 sladké
30.00 Kč
OBEC PÁDOV - NAJDI STRAŠIDLŮM JEJICH HRAD PODLE PÁDOVÉ OTÁZKY OBEC PÁDOV - NAJDI STRAŠIDLŮM JEJICH HRAD PODLE PÁDOVÉ OTÁZKY
Vítejte v obci Pádov. Tematicky zaměřený materiál na procvičení a zopakování pádových otázek v hallooweenském duchu. Obsahuje 60 postaviček a strašidel, 7 strašidelných hradů v obci Pádov s číslem popisným. Ubytuješ všechny postavičky? Tento halloweenský materiál je určen pro žáky třetích a čtvrtých tříd pro zopakování či nácviku pádů. Každá postavička s sebou nese krátké sousloví, v nichž červeně je zvýrazněno slovo k určení pádu. Obec PÁDOV je vesnička, kterou obývají halloweenské postavičky a strašidla a žijí poklidně ve svých hradech s číslem popisným. Zpestřete si výuku hrou. Skvělé pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, domácí výuku či společnou nebo skupinovou práci. Skvělé využití i v rámci projektové výuky na téma HALLOWEEN. TIP: materiál vytiskněte, zalaminujte a na zadní stranu nalepte magnetickou pásku. Nejen, že můžete materiál využít na koberci, lavici, ale i na magnetické tabuli. Příjemnou zábavu!
UUCZ-393794
Český jazyk - gramatika>Český jazyk - psaní>Didaktické hry>Ostatní>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Halloween, Dušičky
35.00