PRUHY Z DUHY- TVRDÉ A MĚKKÉ SOUHLÁSKY

Kategorie:
Počet stran:
26
Velikost: 2.67 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Michaela Silavecká
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 1. 2025
Sdílet:

Materiál (brožura) má výukový charakter:

  • PRUHY Z DUHY- MĚKKÉ A TVRDÉ SOUHLÁSKY- jsou efektní pomůckou pro samostatnou i skupinovou práci dětí, která pomáhá při procvičování a opakování probraného učiva o tvrdých a měkkých souhláskách.
  • Při práci vede děti k dokončování daného úkolu a následné sebereflexi.
  • Při práci ve dvojicích a skupinách vede žáky k domluvě, spolupráci, komunikaci, toleranci.
  • Pokud budeme se slovy pracovat dál- utvářet se slovy věty,…procvičujeme tím užití správného tvaru slova v textu,…při vytváření vět a příběhů podněcujeme dětí ke kreativnímu a tvořivému myšlení, fantazijnímu a tvůrčímu psaní.

Obsah:

  • 10 listů A4- 40 sloupečků
  • 3 listy A4 s řešením pro kontrolu či sebekontrolu.
  • to vše i v černobílé variantě

Další produkty od autora Michaela Silavecká

569474
Český jazyk - čtení
Školní družina, 1.
Pracovní listy
Materiál má výukový charakter: Schovejte dětem malé překvapení na Den dětí a nechte je pátrat a užít si únikovou hru. •
40.00 Kč
647500
Český jazyk - gramatika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Materiál (brožura) má výukový charakter: PRUHY Z DUHY- ABECEDA- jsou efektní pomůckou pro samostatnou i skupinovou práci
35.00 Kč
527501
Český jazyk - sloh
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál (brožura) má výukový charakter: Pracovní listy slouží primárně tvůrčímu psaní, vymýšlení příběhů, krátkých
30.00 Kč
798377
Český jazyk - čtení
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál má výukový charakter: • Materiál (SLOVNÍ BĚHAČKA) slouží primárně k procvičování čtení a zápisu tvarů prvních
30.00 Kč
PRUHY Z DUHY- TVRDÉ A MĚKKÉ SOUHLÁSKY PRUHY Z DUHY- TVRDÉ A MĚKKÉ SOUHLÁSKY
Materiál (brožura) má výukový charakter:PRUHY Z DUHY- MĚKKÉ A TVRDÉ SOUHLÁSKY- jsou efektní pomůckou pro samostatnou i skupinovou práci dětí, která pomáhá při procvičování a opakování probraného učiva o tvrdých a měkkých souhláskách.Při práci vede děti k dokončování daného úkolu a následné sebereflexi.Při práci ve dvojicích a skupinách vede žáky k domluvě, spolupráci, komunikaci, toleranci.Pokud budeme se slovy pracovat dál- utvářet se slovy věty,…procvičujeme tím užití správného tvaru slova v textu,…při vytváření vět a příběhů podněcujeme dětí ke kreativnímu a tvořivému myšlení, fantazijnímu a tvůrčímu psaní.Obsah:10 listů A4- 40 sloupečků3 listy A4 s řešením pro kontrolu či sebekontrolu.to vše i v černobílé variantě
UUCZ-766961
Český jazyk - gramatika>Ostatní>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>☁️ Počasí
35.00