Rychlovky - vyjmenovaná slova po Z a B

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 2.71 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Je to na švestku
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 11. 2024
Sdílet:

Materiál obsahuje 28 karet k doplňování a zpětnou kontrolu pro žáky. Na každé kartě je 10 slov a slovních spojení. Žáci mohou karty přepisovat a nebo pouze doplňovat i/í/y/ý dle pravidel pravopisu vyjmenovaných slov po B a Z. Doporučuji karty zalaminovat. Žáci i/í/y/ý doplňují mazacím fixem přímo na kartičky.

 

 

Lze vystřihnout jako brožuru.

Další produkty od autora Je to na švestku

807152
Prvouka
3.
Lapbook
Materiál obsahuje 13 otázek vhodných pro počáteční debatu, dále pak 24 zajímavostí o vodě. Najdete zde také obrázek a
30.00 Kč
743090
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Ostatní
Materiál obsahuje 24 karet s doplňováním i/y zaměřené na vyjmenovaná slova po Z, B, L, M. Každá karta má 15
35.00 Kč
635369
Český jazyk - gramatika
2.
Ostatní
Materiál obsahuje 24 vět, které žáci třídí dle postoje mluvčího ke kolečkům a staví z nich “sluníčko”. Soubor obsahuje 4
25.00 Kč
913827
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje rozvrh hodin formou kartiček, který si můžete sestavit podle svého. Je vhodný pro celý první stupeň
30.00 Kč
Rychlovky - vyjmenovaná slova po Z a B Rychlovky - vyjmenovaná slova po Z a B
Materiál obsahuje 28 karet k doplňování a zpětnou kontrolu pro žáky. Na každé kartě je 10 slov a slovních spojení. Žáci mohou karty přepisovat a nebo pouze doplňovat i/í/y/ý dle pravidel pravopisu vyjmenovaných slov po B a Z. Doporučuji karty zalaminovat. Žáci i/í/y/ý doplňují mazacím fixem přímo na kartičky.  Lze vystřihnout jako brožuru.
UUCZ-718379
Český jazyk - gramatika>Ostatní>3.>4.
35.00