Tvary písmen - omalovánky

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 7.02 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Syrová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 12. 2024
Sdílet:

použití: opakování tvarů písmen, písmena tiskací a psací, písmena malá a velká, rozlišování b-p-d, písmena Q, X, Y

OBSAH MATERIÁLU:

•4 pracovní listy na formátu A4 ve tvaru omalovánky podle zadání

 UŽITÍ MATERIÁLU:

Materiál je vhodný k opakování učiva na konci roku pro žáky 1. ročníku. Stejně tak ho lze zařadit jako opakování na počátku 2. ročníku.

POPIS AKTIVITY:

Žáci si vybarví omalovánky dle příslušné legendy, tj. vybarví stejná písmena stejnou danou barvou pastelky.

V omalovánkách je pozornost věnována i rozlišování písmen b-p-d, jsou použita i méně četná písmena, např. Q, X, Y.

UPOZORNĚNÍ:

Při otevírání souboru v některých pdf programech se může soubor špatně zobrazovat.

Doporučuji soubor otevírat v prohlížeči. Kliknete na uložený soubor pravým tlačítkem myši a dáte otevřít v programu a vyberete daný prohlížeč. Poté se soubor např. v Chrome zobrazuje správně.

Další produkty od autora Lenka Syrová

746880
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Předloha ke kreslení
OKRUHY: obaly na sešity, obal na žákovskou knížku, obal na deníček/úkolníček, psaní vlastních jmen, jméno a příjmení
45.00 Kč
918783
Český jazyk
4., 5., Speciální pedagogika
Přehled učiva
OKRUHY: vzory podstatných jmen, skloňování, pády, pádové otázky, od podstatných jmen, přehledné tabulky, mluvnické
65.00 Kč
740748
Matematika
MŠ - předškoláci, 1.
Výzdoba třídy
OBSAH MATERIÁLU: 3 barevné výukové plakáty k porovnání počtu se symboly menší, větší, rovná se na formátu A4 3 černobílé
55.00 Kč
746470
Český jazyk
5., 6.
Demonstrační obrázky - kartičky
OKRUHY: předpona, slova s předponami, slovo a jeho význam, výzdoba třídy OBSAH MATERIÁLU: • celkem 2 x 4 plakáty na
54.00 Kč
Tvary písmen - omalovánky Tvary písmen - omalovánky
použití: opakování tvarů písmen, písmena tiskací a psací, písmena malá a velká, rozlišování b-p-d, písmena Q, X, YOBSAH MATERIÁLU:
•4 pracovní listy na formátu A4 ve tvaru omalovánky podle zadání
 UŽITÍ MATERIÁLU:Materiál je vhodný k opakování učiva na konci roku pro žáky 1. ročníku. Stejně tak ho lze zařadit jako opakování na počátku 2. ročníku.POPIS AKTIVITY:Žáci si vybarví omalovánky dle příslušné legendy, tj. vybarví stejná písmena stejnou danou barvou pastelky.V omalovánkách je pozornost věnována i rozlišování písmen b-p-d, jsou použita i méně četná písmena, např. Q, X, Y.UPOZORNĚNÍ:Při otevírání souboru v některých pdf programech se může soubor špatně zobrazovat.Doporučuji soubor otevírat v prohlížeči. Kliknete na uložený soubor pravým tlačítkem myši a dáte otevřít v programu a vyberete daný prohlížeč. Poté se soubor např. v Chrome zobrazuje správně.
UUCZ-740050
Český jazyk - gramatika>Český jazyk - psaní>Omalovánky>1.>2.>☀️ Léto
42.00