ČESKÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ - 20 OSOBNOSTÍ v osmisměrkách (1.díl)

Kategorie:
Počet stran:
36
Velikost: 8.68 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Alena Gondeková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 4. 2023
Sdílet:

UČENÍ MŮŽE BÝT I ZÁBAVA, NEVĚŘÍTE?

S chytrou osmisměrkou pro děti je to hračka. Tentokrát na téma:

OSOBNOSTI ČESKÉHO NÁRODNÍHO OBROZENÍ

Pokud vám chybí materiál, kterým vyplnit hodiny českého jazyka nebo dějepisu, tyto osmisměrky mohou být pro vás řešením.

☛ seznamte děti s významnými osobnostmi českého národního obrození hravě

☛ v tajence děti objeví jméno osobnosti, vštěpí si jeho dílo a základní informace

● 20 osmisměrek s řešením

● obtížnost - lehké

Další produkty od autora Alena Gondeková

14671
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Jednoduchá postřehová hra pro nejmenší - procvičování zrakového vnímání, hledej poloviny Barevné akvarelové vločky -
25.00 Kč
156413
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
Začíná školní rok a v mateřských školkách máme povinnost seznámit děti s chodem školy a pravidly ve třídě. Děti
35.00 Kč
121711
Přírodověda
MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Aktivní kniha s hospodářskými zvířaty, která je vytvořena zábavnou formou - jako dětská nástěnka. Dítě pomocí suchých
49.00 Kč
899495
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Diplomy, Pochvaly, Medaile
NEŽ NÁM ŽABIČKY ODSKÁKAJÍ DO PRVNÍ TŘÍDY… 🐸🎓 …dopřejme jim krásnou památku na školku 💚 Připravila jsem pro vás sadu PDF
39.00 Kč
ČESKÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ - 20 OSOBNOSTÍ v osmisměrkách (1.díl) ČESKÉ NÁRODNÍ OBROZENÍ - 20 OSOBNOSTÍ v osmisměrkách (1.díl)
UČENÍ MŮŽE BÝT I ZÁBAVA, NEVĚŘÍTE? S chytrou osmisměrkou pro děti je to hračka. Tentokrát na téma: OSOBNOSTI ČESKÉHO NÁRODNÍHO OBROZENÍ Pokud vám chybí materiál, kterým vyplnit hodiny českého jazyka nebo dějepisu, tyto osmisměrky mohou být pro vás řešením. ☛ seznamte děti s významnými osobnostmi českého národního obrození hravě ☛ v tajence děti objeví jméno osobnosti, vštěpí si jeho dílo a základní informace ● 20 osmisměrek s řešením ● obtížnost - lehké
UUCZ-291000
Český jazyk - literatura>Dějepis>Pracovní listy>ZŠ – 2. STUPEŇ
40.00