domino LITERÁRNÍ POJMY III.

Kategorie:
Počet stran:
2
Velikost: 707.63 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Hrdinaj
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 2. 2025
Sdílet:

Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí LITERÁRNÍ POJMY. Některé pojmy jsou složitější, proto je vhodné pro 9. ročník ZŠ nebo SŠ. Seznam pojmů najdete galerii.

Co zde najdete: 2 strany A4, celkem 26 kartiček/52 pojmů1.
Příprava: Listy vytiskněte, zalaminujte (nebo vytiskněte na tvrdý papír) a rozstříhejte na jednotlivé karty. Vytvořte tolik kopií, kolik budete mít skupin.
Karty jsou určeny pro práci v menších skupinkách. Časová dotace cca 10-15 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek). Každá karta je rozdělena na 2 části. Ty obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta. 
Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.

Další produkty od autora Hrdinaj

1131537
Český jazyk
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, kde si žáci procvičí USTÁLENÁ SLOVNÍ SPOJENÍ - přísloví a rčení. Co zde najdete
38.00 Kč
466866
Biologie
8.
Domino
Nabízím hru typu DOMINO. Cílem hry je procvičení a upevnění znalosti tématu KOSTERNÍ SOUSTAVA. Hra obsahuje celkem 34
45.00 Kč
1009348
Český jazyk
8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO a kartičky dvojic slov, kde si žáci procvičí ČESKÉ ARCHAISMY. Co zde najdete
38.00 Kč
893471
Biologie
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál domino HMYZ 2 obsahuje zástupce MOTÝLŮ a BROUKŮ. Máte na výběr ze 2 variant/souborů. První soubor
35.00 Kč
domino LITERÁRNÍ POJMY III. domino LITERÁRNÍ POJMY III.
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí LITERÁRNÍ POJMY. Některé pojmy jsou složitější, proto je vhodné pro 9. ročník ZŠ nebo SŠ. Seznam pojmů najdete galerii.Co zde najdete: 2 strany A4, celkem 26 kartiček/52 pojmů1.Příprava: Listy vytiskněte, zalaminujte (nebo vytiskněte na tvrdý papír) a rozstříhejte na jednotlivé karty. Vytvořte tolik kopií, kolik budete mít skupin.Karty jsou určeny pro práci v menších skupinkách. Časová dotace cca 10-15 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek). Každá karta je rozdělena na 2 části. Ty obsahují vždy pojem nebo popis. Každý popis vždy navazuje na daný pojem, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta. Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.
UUCZ-800583
Český jazyk - literatura>Domino>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
45.00