MÁME RÁDI POHÁDKY- veršované POHÁDKY a aktivity

Počet stran:
35
Velikost: 2.57 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 2. 2024
Sdílet:

Pdf soubor MÁME RÁDI POHÁDKY – POHÁDKOVÝ týden, nabízí autorsky VERŠOVANÉ klasické pohádky, včetně námětů na aktivity s dětmi. 

Pdf soubor MÁME RÁDI POHÁDKY, obsahuje autorsky veršované klasické pohádky, které lze využít na BESÍDKY, či jiná PŘEDSTAVENÍ pro rodiče + náměty na pohádkové aktivity. Děti se zábavnou formou seznamují s klasickými pohádkami. Tento materiál vás může provázet celým POHÁDKOVÝM rokem nebo vám může být oporou při sestavování programu na BESÍDKU, či jiná veřejná vystoupení. 

Rozvíjíme pozornost, sluchové vnímání, slovní zásobu a vyjadřování, fantazii, představivost, podporujeme zájem o literaturu a klasickou četbu pro děti. 

autorsky veršované pohádky + pohádkové aktivity + další otázky, úkoly a činnosti pro děti

zdroj obrázků: www.freepik.com

 

Výukový – vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

Dítě a jeho psychika:

Jazyk a řeč

  • osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení a psaní, rozvoj zájmu o psanou podobu jazyka i další formy sdělení verbální i neverbální (výtvarné, hudební, pohybové, dramatické)
  • rozvoj komunikativních dovedností a kultivovaného projevu
  • rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytváření pojmů, mluvního projevu, vyjadřování)

Dítě a společnost:

  • seznamování se světem lidí, kultury a umění, osvojení si základních poznatků o prostředí, v němž dítě žije
  • vytvoření základů aktivních postojů ke světu, k životu, pozitivních vztahů ke kultuře a umění, rozvoj dovedností umožňujících tyto vztahy a postoje vyjadřovat a projevovat
  • rozvoj společenského i estetického vkusu

 

obsah: 

1. KDO PROBUDÍ PRINCEZNU (říkanka, pohádka O šípkové Růžence)

2. O HOLČIČCE V ČERVENÉM (autorsky veršovaná pohádka – Červená Karkulka, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče)

3. MAZANÝ VLK (písnička+ pohybová hra s padákem)

4. O CHALOUPCE S CUKROVOU POLEVOU (autorsky veršovaná pohádka – Perníková chaloupka, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče)

5. KOBLÍŽKŮV VÝLET (pohybová hra se slovním doprovodem)

6. O BABIČCE, DĚDOVI A MALÉM NEPOSEDOVI (autorsky veršovaná pohádka – O Budulínkovi, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče)

7. KDO JE ZA DVEŘMI (autorsky veršovaná krátká pohádka – O Smolíčkovi + pohybová hra na překážkové dráze)

8. MEDVĚDÍ POHÁDKA (autorsky veršovaná pohádka – O Mášence a medvědovi, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče)

9. CO VYROSTLO NA POLI (říkanka – O veliké řepě + pohybová hra)

10. NA JEDLÍKA (říkanka – Otesánek + paměťová hra)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

123113
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor Vodnický týden – téma VODNÍCI, VODA, RYBNÍKY, nabízí různorodé autorské aktivity pro děti, které pojí téma
145.00 Kč
114048
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
Sada e-booků : Hry prostojovky + KRÁTKOHRÁTKY pro mrňousky + KRÁTKOHRÁTKY pro kluky a kamarádky. Sada obsahuje tři e
300.00 Kč
60296
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
Pdf soubor KRÁTKOHRÁTKY S PADÁKEM aneb BAREVNÝ PODZIM obsahuje autorské náměty na POHYBOVÉ aktivity s využitím padáku na
145.00 Kč
117772
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor HOP, NA KOŠTĚ – téma ČARODĚJNICE, obsahuje náměty na originální POHYBOVÉ aktivity s dětmi, které jsou
135.00 Kč
MÁME RÁDI POHÁDKY- veršované POHÁDKY a aktivity MÁME RÁDI POHÁDKY- veršované POHÁDKY a aktivity
Pdf soubor MÁME RÁDI POHÁDKY – POHÁDKOVÝ týden, nabízí autorsky VERŠOVANÉ klasické pohádky, včetně námětů na aktivity s dětmi.  Pdf soubor MÁME RÁDI POHÁDKY, obsahuje autorsky veršované klasické pohádky, které lze využít na BESÍDKY, či jiná PŘEDSTAVENÍ pro rodiče + náměty na pohádkové aktivity. Děti se zábavnou formou seznamují s klasickými pohádkami. Tento materiál vás může provázet celým POHÁDKOVÝM rokem nebo vám může být oporou při sestavování programu na BESÍDKU, či jiná veřejná vystoupení.  Rozvíjíme pozornost, sluchové vnímání, slovní zásobu a vyjadřování, fantazii, představivost, podporujeme zájem o literaturu a klasickou četbu pro děti.  autorsky veršované pohádky + pohádkové aktivity + další otázky, úkoly a činnosti pro děti zdroj obrázků: www.freepik.com   Výukový – vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho psychika: Jazyk a řeč osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení a psaní, rozvoj zájmu o psanou podobu jazyka i další formy sdělení verbální i neverbální (výtvarné, hudební, pohybové, dramatické) rozvoj komunikativních dovedností a kultivovaného projevu rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytváření pojmů, mluvního projevu, vyjadřování) Dítě a společnost: seznamování se světem lidí, kultury a umění, osvojení si základních poznatků o prostředí, v němž dítě žije vytvoření základů aktivních postojů ke světu, k životu, pozitivních vztahů ke kultuře a umění, rozvoj dovedností umožňujících tyto vztahy a postoje vyjadřovat a projevovat rozvoj společenského i estetického vkusu   obsah:  1. KDO PROBUDÍ PRINCEZNU (říkanka, pohádka O šípkové Růžence) 2. O HOLČIČCE V ČERVENÉM (autorsky veršovaná pohádka – Červená Karkulka, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče) 3. MAZANÝ VLK (písnička+ pohybová hra s padákem) 4. O CHALOUPCE S CUKROVOU POLEVOU (autorsky veršovaná pohádka – Perníková chaloupka, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče) 5. KOBLÍŽKŮV VÝLET (pohybová hra se slovním doprovodem) 6. O BABIČCE, DĚDOVI A MALÉM NEPOSEDOVI (autorsky veršovaná pohádka – O Budulínkovi, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče) 7. KDO JE ZA DVEŘMI (autorsky veršovaná krátká pohádka – O Smolíčkovi + pohybová hra na překážkové dráze) 8. MEDVĚDÍ POHÁDKA (autorsky veršovaná pohádka – O Mášence a medvědovi, pohádku můžeme zahrát v rámci besídky pro rodiče) 9. CO VYROSTLO NA POLI (říkanka – O veliké řepě + pohybová hra) 10. NA JEDLÍKA (říkanka – Otesánek + paměťová hra)
UUCZ-60419
Český jazyk - literatura>Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Masopust, Karneval>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Pohádky
180.00