William Shakespeare běhací kvíz

Počet stran:
13
Velikost: 838.28 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Hopfová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 1. 2024
Sdílet:

Ověřte si literární znalosti svých studentů pomocí zábavného kvízu se 20 úkoly a tajenkou. Čekají na ně otázky o životě a díle Williama Shakespeara.

Karty lze použít v rámci brožury nebo nastříhat a hrát běhací diktát.

Další produkty od autora Lucie Hopfová

548893
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Příprava na dvě vyučovací hodiny na téma Čarodějnice a čarodějové. V prvním kotlíku si žák vytvoří svou čarodějnickou
50.00 Kč
252347
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 40 (2x20) demonstračních karet - 2 x 20 rýmujících se slov, přehled slov a tipy na práci s kartami
39.00 Kč
211152
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Soubor obsahuje přehled slovní zásoby s výslovností (2 x A4 - 40 slovíček) a hru I have, who has? na procvičení slovíček
35.00 Kč
154707
Anglický jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
AZ-kvíz
Hrajete rádi hry či chcete studentům udělat zábavnou hodinu? AZ kvíz v angličtině obsahuje osm sad - dvě jsou překladové
66.00 Kč
William Shakespeare běhací kvíz William Shakespeare běhací kvíz
Ověřte si literární znalosti svých studentů pomocí zábavného kvízu se 20 úkoly a tajenkou. Čekají na ně otázky o životě a díle Williama Shakespeara. Karty lze použít v rámci brožury nebo nastříhat a hrát běhací diktát.
UUCZ-462963
Český jazyk - literatura>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
49.00