Zašifrovaní spisovatelé 3

Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 20.07 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Čalounová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 11. 2025
Sdílet:

Na následujících stranách najdete zašifrovaná jména 10 českých autorů. Jsou to jak spisovatelé tak i básníci.

Šifry jsou tvořeny formou slovních hříček a k jejich vyřešení je nutná určitá obecná znalost, ale také zapojení fantazie. Na poslední straně naleznete jejich řešení.

Obsahuje šifry se jmény:

Jaroslav Vrchlický, Bohumil Hrabal, Jaroslav Seifert, Franz Kafka, Ondřej Sekora, Ivan Klíma, Eva Bernardinová, Jiří Wolker, Jiří Žáček, Josef Škvorecký.


 

Další produkty od autora Lenka Čalounová

437153
Pracovní činnosti
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Alternativa k oblíbeným čertím hlavičkám, které se předávají a používají napříč institucemi mnoho let. Obsahuje nejen
25.00 Kč
421941
Český jazyk
8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Na následujících stranách najdete zašifrovaná jména 10 českých autorů z doby národního obrození. Jsou to jak spisovatelé
39.00 Kč
452650
Pracovní činnosti
ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Jednoduchá omalovánka "Tři králové". Může pomoci vyplnit volný čas v hodinách VV nebo pracovních činností, případně i v
0.00 Kč
549272
Český jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
V tomto výukovém materiálu naleznete pravopisné jevy, s nimiž se lze setkat, a které mají svá vlastní pravidla. Tyto
25.00 Kč
Zašifrovaní spisovatelé 3 Zašifrovaní spisovatelé 3
Na následujících stranách najdete zašifrovaná jména 10 českých autorů. Jsou to jak spisovatelé tak i básníci.Šifry jsou tvořeny formou slovních hříček a k jejich vyřešení je nutná určitá obecná znalost, ale také zapojení fantazie. Na poslední straně naleznete jejich řešení.Obsahuje šifry se jmény:Jaroslav Vrchlický, Bohumil Hrabal, Jaroslav Seifert, Franz Kafka, Ondřej Sekora, Ivan Klíma, Eva Bernardinová, Jiří Wolker, Jiří Žáček, Josef Škvorecký. 
UUCZ-1037542
Český jazyk - literatura>Ostatní>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>🔍 Šifry
39.00