Opisy a přepisy

Počet stran:
87
Velikost: 6.64 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 12. 2023
Sdílet:

Běhačka pro prvňáčky. Zaměřuje se na opis a přepis z psacího do tiskacího. Nácvik prvních slov psaných psacím písmem.. Obsahuje psací písmena: I, U, E, L, M, A, O, S, P, T, J, Y, N, V.

Obsah:

85 kartiček kartičky s tiskacími a psacími písmenky slova (tiskací a psací písmo) list pro žáky na opis a přepis písmena v materiálu: I, U, E, L, M, A, O, S, P, T, J, Y, N, V.

Příprava materiálu:

Kartičky s písmeny, slabikami a slovy si vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. List na opis/přepis vytiskněte pro každého žáka.

Jak s materiálem pracovat:

Přiřazování

Děti přiřazují kartičky s psacími a tiskacími písmeny k sobě.

Běhačka

Ve třídě rozmístěte dle aktuálně probraného učiva kartičky s písmenky/slabikami/slovy. Dětem rozdejte list na přepis. Děti ve třídě hledají písmenka a do listu je přepisují z psacího na tiskací a z tiskacího na psací.

Další produkty od autora Teach me better

361138
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Materiál obsahuje: 6 x podzimní obrázkové BINGO 16 x podzimní počítání předmětů do 10 12 x podzimní kolíčkování -
70.00 Kč
355980
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje: 8 listů s výzvami zpátky ve škole podzim zima vánoce jaro velikonoce konec školního roku prázdniny
30.00 Kč
508425
Anglický jazyk
1., 2., 3.
Já mám, kdo má
21 karet I have who has na procvičování slovní zásoby na téma animals and pets. Obsah: 21 karet + počáteční a koncová
25.00 Kč
349521
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pravidla třídy
Materiál obsahuje: 10 x jednotlivá pravidla s obrázky Vše si vytiskněte, zalaminujte a vystřihněte. Pravidla umístěte do
35.00 Kč
Opisy a přepisy Opisy a přepisy
Běhačka pro prvňáčky. Zaměřuje se na opis a přepis z psacího do tiskacího. Nácvik prvních slov psaných psacím písmem.. Obsahuje psací písmena: I, U, E, L, M, A, O, S, P, T, J, Y, N, V. Obsah: 85 kartiček kartičky s tiskacími a psacími písmenky slova (tiskací a psací písmo) list pro žáky na opis a přepis písmena v materiálu: I, U, E, L, M, A, O, S, P, T, J, Y, N, V. Příprava materiálu: Kartičky s písmeny, slabikami a slovy si vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. List na opis/přepis vytiskněte pro každého žáka. Jak s materiálem pracovat: Přiřazování Děti přiřazují kartičky s psacími a tiskacími písmeny k sobě. Běhačka Ve třídě rozmístěte dle aktuálně probraného učiva kartičky s písmenky/slabikami/slovy. Dětem rozdejte list na přepis. Děti ve třídě hledají písmenka a do listu je přepisují z psacího na tiskací a z tiskacího na psací.
UUCZ-440403
Český jazyk - psaní>Pracovní listy>Ostatní>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00