UČÍME SE PÍSMENKA - ZVÍŘÁTKA V LESE

Počet stran:
17
Velikost: 5.72 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 10. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

17 stran pracovních listů zaměřené na učení písmen.

Děti se pomocí materiálů hravou formou seznámí s tiskacím písmem.

Materiály jsou uzpůsobené jak menším dětem, které se s písmeny seznamují, tak i starším, které již mají základy.

Vše je seřazené dle obtížnosti.

1. Přiřazování písmen ke slovu

8 stran, které slouží nejmenším dětem. Díky vyobrazenému obrázku a slovu se dítě jednoduše učí písmena. Nejprve může hledat písmenka a spojovat je k jednotlivým políčkům nad daná písmena daného slova. Později může spojování doplnit i o zapsání písmen do políček.

2. Hledání písmen a jejich kroužkování

5 stran (celkem 10 zvířat). Děti mají za úkol kroužkovat jednotlivá písmena daného slova. Úkol je složitější na správné zapamatování, aby dítě nehledalo stejné písmeno dvakrát. Menší děti si proto mohou jednotlivá písmena ze slova odškrtnout, aby věděla, že je již nalezla.

3. Hledání prvního a posledního písmene

4 strany. Tento druh je nejtěžší. Pro správné splnění úkolu je pro dítě snazší, když samo slyší a rozpozná první a poslední písmeno ve slově. Úkolem je vybrat správné písmeno z nabídky. Karty můžete také zalaminovat a rozstříhat a použít jako kolíčkové karty.

Soubor obsahuje celkem 17 stran A4 a 20 zvířat.

 

Pracovní listy můžete využít při probírání témat jako jsou lesní zvířata, zvířata v lese, tiskací písmena, černá zvěř, les, podzim, zima, jaro, myslivec, myslivost, logopedie, ...

Seznam zvířat, která naleznete v pracovních listech:
srnec, srna, jelen, laň, medvěd, prase divoké, liška, vlk, veverka, rys, jezevec, kolouch, ježek, sojka, modřinka, hlemýžď, beruška (slunéčko), motýl, včela, mravenec

 

K pracovním listům doporučujeme omalovánky lesní zvířátka, pracovní listy lesní zvířátka, omalovánky zvířátka na podzim a pro starší děti poznáváme přírodu zvířátka na podzim pro 1. stupeň ZŠ.

Další produkty od autora Jaroslav Vaňásek

297624
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
22 stran pracovních listů plné slunéček (berušek), motýlů a hlemýžďů. Navíc soubor obsahuje 3 vývojové cykly , které
30.00 Kč
336450
Český jazyk - psaní
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
17 stran pracovních listů zaměřené na učení písmen. Děti se pomocí materiálů hravou formou seznámí s tiskacím písmem
25.00 Kč
113525
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti si procvičí ručku na hravých úkolech na téma mravenců a navíc procvičí jemnou motoriku, potrénují trpělivost a
50.00 Kč
135274
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
22 stran pracovních listů plné ptáčků. A co se děti naučí: procvičí jemnou motoriku, potrénují trpělivost a soustředění
50.00 Kč
UČÍME SE PÍSMENKA - ZVÍŘÁTKA V LESE UČÍME SE PÍSMENKA - ZVÍŘÁTKA V LESE
17 stran pracovních listů zaměřené na učení písmen. Děti se pomocí materiálů hravou formou seznámí s tiskacím písmem. Materiály jsou uzpůsobené jak menším dětem, které se s písmeny seznamují, tak i starším, které již mají základy. Vše je seřazené dle obtížnosti. 1. Přiřazování písmen ke slovu 8 stran, které slouží nejmenším dětem. Díky vyobrazenému obrázku a slovu se dítě jednoduše učí písmena. Nejprve může hledat písmenka a spojovat je k jednotlivým políčkům nad daná písmena daného slova. Později může spojování doplnit i o zapsání písmen do políček. 2. Hledání písmen a jejich kroužkování 5 stran (celkem 10 zvířat). Děti mají za úkol kroužkovat jednotlivá písmena daného slova. Úkol je složitější na správné zapamatování, aby dítě nehledalo stejné písmeno dvakrát. Menší děti si proto mohou jednotlivá písmena ze slova odškrtnout, aby věděla, že je již nalezla. 3. Hledání prvního a posledního písmene 4 strany. Tento druh je nejtěžší. Pro správné splnění úkolu je pro dítě snazší, když samo slyší a rozpozná první a poslední písmeno ve slově. Úkolem je vybrat správné písmeno z nabídky. Karty můžete také zalaminovat a rozstříhat a použít jako kolíčkové karty. Soubor obsahuje celkem 17 stran A4 a 20 zvířat.   Pracovní listy můžete využít při probírání témat jako jsou lesní zvířata, zvířata v lese, tiskací písmena, černá zvěř, les, podzim, zima, jaro, myslivec, myslivost, logopedie, ... Seznam zvířat, která naleznete v pracovních listech: srnec, srna, jelen, laň, medvěd, prase divoké, liška, vlk, veverka, rys, jezevec, kolouch, ježek, sojka, modřinka, hlemýžď, beruška (slunéčko), motýl, včela, mravenec   K pracovním listům doporučujeme omalovánky lesní zvířátka, pracovní listy lesní zvířátka, omalovánky zvířátka na podzim a pro starší děti poznáváme přírodu zvířátka na podzim pro 1. stupeň ZŠ.
UUCZ-243827
Český jazyk - psaní>Logopedie>Prvouka>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Speciální pedagogika>Abeceda>Jaro>Živočichové>Savci
25.00