Tvořivé psaní/povídání 👻 Halloween

Kategorie:
Počet stran:
Velikost: 2.83 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 10. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje:

•46 “obličejů“ s nedokončenými větami nebo úvodem do děje

 

Jak na to? 

Veškeré materiály doporučuji vytisknout a zalaminovat. Doporučuji tisknout dvě strany na papír – aby obrázky nebyly velké –kvalitu to nezmění (na jedné A4 budete mít 4 “obličeje“).

Materiál slouží jako podnět pro tvořivé psaní a povídání, pro nakopnutí dětské fantazie. Otázky jsou vhodné také do třídnických hodin, kdy se dozvíte o dětech plno zajímavých informací. 

U dětí ve třídě dle §16 rozdělím děti do menších skupinek, papírky poschovávám po třídě nebo je nechám si jeden vylosovat. Poté zkusí navázat a vymyslet krátký příběh nebo třeba jen dopovědět danou větu. Zapálíme si svíčku (stačí led svíčky ), zatáhneme závěsy a strašidelná atmosféra je na světě! Děti tato aktivita moc baví. Díky „nakopnutí“ načatým příběhem nebo nedokončenou větou se mi většinou rozmluví i ti, u kterých to není zvykem.

Další produkty od autora s Pecka

217249
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Věk: Předškolní, mladší školní (1. stupeň ZŠ) Materiál obsahuje: 28 × flashcard 12 × karta s pokynem k pohybu Flashcards
30.00 Kč
290522
Etická výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
Kolektivní plakát je rozdělený na 16 dílků (dle vaší potřeby můžete rozstříhat i na více dílků nebo jejich nepravidelné
25.00 Kč
201531
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Hry pro zábavné učení slovíček k tématu Halloween. Obsahuje: 1 x hra Já mám...., kdo má ...... 1 x stolní hra 1 x pexeso
45.00 Kč
211402
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Domino
Věk: Předškolní, 1. stupeň ZŠ Materiál obsahuje: Flashcards Pexeso Domino I have… who has… Skládačka Tipy do výuky Pro
59.00 Kč
Tvořivé psaní/povídání 👻 Halloween Tvořivé psaní/povídání 👻 Halloween
Soubor obsahuje: •46 “obličejů“ s nedokončenými větami nebo úvodem do děje   Jak na to?  Veškeré materiály doporučuji vytisknout a zalaminovat. Doporučuji tisknout dvě strany na papír – aby obrázky nebyly velké –kvalitu to nezmění (na jedné A4 budete mít 4 “obličeje“). Materiál slouží jako podnět pro tvořivé psaní a povídání, pro nakopnutí dětské fantazie. Otázky jsou vhodné také do třídnických hodin, kdy se dozvíte o dětech plno zajímavých informací.  U dětí ve třídě dle §16 rozdělím děti do menších skupinek, papírky poschovávám po třídě nebo je nechám si jeden vylosovat. Poté zkusí navázat a vymyslet krátký příběh nebo třeba jen dopovědět danou větu. Zapálíme si svíčku (stačí led svíčky ), zatáhneme závěsy a strašidelná atmosféra je na světě! Děti tato aktivita moc baví. Díky „nakopnutí“ načatým příběhem nebo nedokončenou větou se mi většinou rozmluví i ti, u kterých to není zvykem.
UUCZ-383856
Český jazyk - sloh>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Halloween, Dušičky
30.00