15 aktivit na konec školního roku (nejen) pro deváťáky (ČJL)

Kategorie:
Počet stran:
9
Velikost: 1.54 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 6. 2023
Sdílet:

Soubor nabízí 15 rozmanitých aktivit, které můžete se svými deváťáky vyzkoušet. Jednotlivé úkoly jsou z velké části věnované záležitostem, na které během běžného školního roku nevychází – zejména vlivem příprav na přijímací zkoušky – tolik času. Některé aktivity jsou zaměřené na kreativitu, některé jsou netradiční formou věnované slohu, v jiných se jedná o sdílení společných či osobních zážitků. 

Téměř všechny aktivity se dají uskutečnit bez předchozí přípravy, většinou stačí jen tužka a papír a někdy není potřeba ani to.

Další produkty od autora Petra Marešová

101478
Německý jazyk
4., 5., 6.
Didaktické hry
Materiály jsou pomůckou k procvičování sloves – jednak k procvičení s nimi spojené slovní zásoby, jednak k procvičení
35.00 Kč
353356
Matematika
5., 6.
Pracovní listy
Soubor pracovních listů shrnujících učivo 1. stupně. Hodí se na závěr 5. třídy, začátek 6. třídy nebo pro nácvik k
49.00 Kč
104028
Český jazyk
8., 9.
Didaktické hry
Desková hra umožňuje opakování pravopisu, literatury, mluvnice a okrajově také pojmů stylistiky zábavnou soutěžní formou
75.00 Kč
101161
Český jazyk
Didaktické hry
Desková hra umožňuje opakování pravopisu, literatury, mluvnice a okrajově také pojmů stylistiky zábavnou soutěžní formou
99.00 Kč
15 aktivit na konec školního roku (nejen) pro deváťáky (ČJL) 15 aktivit na konec školního roku (nejen) pro deváťáky (ČJL)
Soubor nabízí 15 rozmanitých aktivit, které můžete se svými deváťáky vyzkoušet. Jednotlivé úkoly jsou z velké části věnované záležitostem, na které během běžného školního roku nevychází – zejména vlivem příprav na přijímací zkoušky – tolik času. Některé aktivity jsou zaměřené na kreativitu, některé jsou netradiční formou věnované slohu, v jiných se jedná o sdílení společných či osobních zážitků.  Téměř všechny aktivity se dají uskutečnit bez předchozí přípravy, většinou stačí jen tužka a papír a někdy není potřeba ani to.
UUCZ-319681
Český jazyk>Český jazyk - sloh>Ostatní>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ
33.00