Abeceda veselé myšky

Předmět:
Ročník:
1., 2., 3.
Kategorie:
Počet stran:
36
Velikost: 4.46 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 9. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje 34 písmen české abecedy (tiskací velká a malá písmena).

Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo jako demonstrační karty do výuky. Například k vyvození nového písmene nebo k zafixování tvarů písmen. 

Téma daného materiálu jsou veselé myšky. Každá karta (až na výjimky) zobrazuje písmeno a ilustraci, která představuje objekt, jehož název začíná stejným písmenem jako je představované písmeno (B – banán). 

Dokument je připraven na tisk ve formátu A3, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A4 nebo jiných standartních formátech řady A.

Pro lepší práci s písmeny, doporučuji vytisknout na papír s vyšší gramáží nebo je zalisovat, případně podlepit kartonem.

Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora.  

Další produkty od autora Kantorka

360959
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5.
Ostatní
Dokument obsahuje karty s rozvrhem hodin ve dvou provedeních.
0.00 Kč
360939
Český jazyk - čtení
3., 4., 5.
Pracovní listy
Materiál lze využít k založení čtenářských deníků nebo jako pracovní listy sloužící k reflexi po dočtení knihy do
45.00 Kč
349123
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Výzdoba třídy
Dokument obsahuje karty s číslicemi 1-10 + ilustrace představující počet. Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo
35.00 Kč
393904
Český jazyk
3., 4., 5.
Pracovní listy
Jedná se o sadu čtenářských listů , které se věnují postavě, ději, prostředí, obálce knihy, kompozici a jazykovým
45.00 Kč
Abeceda veselé myšky Abeceda veselé myšky
Soubor obsahuje 34 písmen české abecedy (tiskací velká a malá písmena). Materiál lze využít jako výzdoba třídy nebo jako demonstrační karty do výuky. Například k vyvození nového písmene nebo k zafixování tvarů písmen.  Téma daného materiálu jsou veselé myšky. Každá karta (až na výjimky) zobrazuje písmeno a ilustraci, která představuje objekt, jehož název začíná stejným písmenem jako je představované písmeno (B – banán).  Dokument je připraven na tisk ve formátu A3, ale samozřejmě lze tisknout ve formátu A4 nebo jiných standartních formátech řady A. Pro lepší práci s písmeny, doporučuji vytisknout na papír s vyšší gramáží nebo je zalisovat, případně podlepit kartonem. Prosím pamatujte, že všechny materiály jsou chráněny autorských právem. Není povoleno je sdílet, upravovat, kopírovat ani zveřejňovat bez předchozího souhlasu autora.  
UUCZ-348630
Český jazyk>Výzdoba třídy>1.>2.>3.
50.00