Běhací diktát - spodoba znělosti na konci slova

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
9
Velikost: 7.85 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Martina Hortová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 4. 2022
Sdílet:

Materiál obsahuje 36 dvojic obrázek - slovo a tři záznamové archy pro psaní slov. Každé slovo končí na jednu z párových souhlásek.

Materiál využijete na "běhací diktáty", kdy žáci hledají obrázky a zapisují jednotlivá slova. S kartičkami lze hrát pexeso, kdy dvojici představuje slovo a k němu správný obrázek.

 

Kartičky je vhodné zalaminovat pro opakované použití.

Další produkty od autora Martina Hortová

125137
Anglický jazyk
2., 3.
Kolíčkování
Materiál obsahuje 36 kartiček s krátkými jednoduchými větami. Věty obsahují názvy zvířat, sloveso IS a CAN, přídavná
40.00 Kč
616046
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje celkem 60 kartiček s názvy vybavení a pomůcek ve třídě. Těmi jednotlivé předměty polepte tak, aby si
30.00 Kč
49612
Matematika
MŠ - předškoláci, 1.
Výzdoba třídy
Výzdoba třídy. Materiál obsahuje 10 plakátků čísel s pohádkovými obrázky. Obrázky začínají na stejné písmeno jako
25.00 Kč
218080
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
Materiál obsahuje 16 karet s celkem 121 slovy k doplnění i/y po B. Po vybrání správného písmena a seřazení získaných
50.00 Kč
Běhací diktát - spodoba znělosti na konci slova Běhací diktát - spodoba znělosti na konci slova
Materiál obsahuje 36 dvojic obrázek - slovo a tři záznamové archy pro psaní slov. Každé slovo končí na jednu z párových souhlásek. Materiál využijete na "běhací diktáty", kdy žáci hledají obrázky a zapisují jednotlivá slova. S kartičkami lze hrát pexeso, kdy dvojici představuje slovo a k němu správný obrázek.   Kartičky je vhodné zalaminovat pro opakované použití.
UUCZ-126175
Český jazyk>Didaktické hry>Pexeso>2.
40.00