BĚHACÍ DIKTÁTY PRO PRVŇÁČKY

Předmět:
Český jazyk
Ročník:
1., 2.
Kategorie:
Pracovní listy
Počet stran:
24
Velikost: 3.38 MB
Prodávající:
Nahráno: 8. 6. 2021
Upraveno: 1. 8. 2022
Cena:
44 Kč vč. DPH

„Najdi podle obrázku správnou větu a přepiš ji do pracovního listu.“

Materiál obsahuje:

- 2 x 30 karet s větami a obrázky k přepisu – ve dvou úrovních obtížnosti

- 10 pracovních listů A5 – každý se 3 obrázky a linkami k dopsání vět

- 1 pracovní list k nalepení vybraných obrázků

- tabulka se 30 obrázky k nalepení do prac. listu

 

Podle pracovního listu (3 obrázků) vyberte 3 karty s větami (můžete vybrat i více, aby děti vybraly ty 3 správné). Vybrané karty rozvěšte po třídě nebo chodbě. Dětem rozdejte pracovní list. Na listě A4 jsou vždy 2 shodné k rozstřižení pro dvě děti.

Děti chodí po třídě (na chodbu), vyhledají správnou kartu – podle obrázku – a přepíšou větu. Mohou jít větu kontrolovat podle potřeby.

Můžete zadat přepsání všech 3 věty, nebo jen jedné. Podle schopností dětí.

Můžete si také vybrat, které obrázky chcete mít na pracovním listě – vystřihněte si obrázky, nalepte je na prac. list a pak list kopírujte pro děti.

Doporučuji list s obrázky v tabulce vytisknout 2x, abyste mohli nalepit obrázky na obě karty na listě A4.

Obrázky v prac. listě mohou děti vybarvit.

BĚHACÍ DIKTÁTY PRO PRVŇÁČKY BĚHACÍ DIKTÁTY PRO PRVŇÁČKY
„Najdi podle obrázku správnou větu a přepiš ji do pracovního listu.“ Materiál obsahuje: - 2 x 30 karet s větami a obrázky k přepisu – ve dvou úrovních obtížnosti - 10 pracovních listů A5 – každý se 3 obrázky a linkami k dopsání vět - 1 pracovní list k nalepení vybraných obrázků - tabulka se 30 obrázky k nalepení do prac. listu   Podle pracovního listu (3 obrázků) vyberte 3 karty s větami (můžete vybrat i více, aby děti vybraly ty 3 správné). Vybrané karty rozvěšte po třídě nebo chodbě. Dětem rozdejte pracovní list. Na listě A4 jsou vždy 2 shodné k rozstřižení pro dvě děti. Děti chodí po třídě (na chodbu), vyhledají správnou kartu – podle obrázku – a přepíšou větu. Mohou jít větu kontrolovat podle potřeby. Můžete zadat přepsání všech 3 věty, nebo jen jedné. Podle schopností dětí. Můžete si také vybrat, které obrázky chcete mít na pracovním listě – vystřihněte si obrázky, nalepte je na prac. list a pak list kopírujte pro děti. Doporučuji list s obrázky v tabulce vytisknout 2x, abyste mohli nalepit obrázky na obě karty na listě A4. Obrázky v prac. listě mohou děti vybarvit.
42532
Český jazyk>Pracovní listy>1.>2.
44.00