BETLÉMSKÁ KRAJINA - NETYPICKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ S 24 ÚKOLY.

Počet stran:
41
Velikost: 64.65 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 11. 2023
Cena:
69 Kč vč. DPH
Sdílet:

Milé kolegyně,

přemýšlela jsem jak spojit učení s tradicí Vánoc, aby měly děti překvapení na každý den.

Vyrobila jsem velký ADVENTNÍ KALENDÁŘ, který vypadá jako hrací plocha nějaké hry. Skládá se ze 3 listů, které k sobě po zalaminování slepíte. Na místa postav ale nalepíte cedulky s datumy. Návod a vzor máte přiložený v souboru. Tiskněte na A3.

Na každý den jsem připravila aktivitu buď do hodiny matematiky nebo českého jazyka, případně můžete některé aktivity zařadit kdykoli během dne. Můžete si také nějaké další své činnosti(úkoly) přidat.

Když děti splní úkol, odkryjete jim cedulku a jim se objeví postavy, které si ten den zasloužily. Postupně budou mít celou Betlémskou krajinu.

Do souboru jsem také vložila zmenšené verze pro každé dítě, kdyby si chtěly také nosit domů na ukázku rodičům. Malou verzi nelaminujeme a dáváme dětem plochu s daty. Po splnění úkolu jim dáváme na přelepení postavy. (takže obráceně). Plochu si mohou děti vlepit do přeložené čtvrtky a nebo využijte k tvorbě lapbooku.

Můžete tak mít i spojeno s pracovním vyučováním a výtvarnou výchovou.

Nad tvorbou materiálu jsem strávila dva dny opravdu usilovné práce. Děkuji vám, pokud vás můj materiál zaujal a stáhnete si ho.

Tato verze je pro druhou třídu. Pro další ročníky verze s úkoly postupně doplním.

Přeji vám všem krásný prosinec a šťastné a poklidné Vánoce

Mgr.L. Sudová

Další produkty od autora Libuše Sudová

178281
Český jazyk - čtení
1.
Didaktické hry
PROCVIČOVÁNÍ ČTENÍ PÍSMEN A SLABIK M, A, L Popis: Hrací plocha s políčky, na kterých je napsané písmenko nebo slabika
25.00 Kč
230922
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Hravou formou zpracované procvičování psaní, čtení, počítání a díky úvodní motivaci i povídání o této tradici. - práce
55.00 Kč
302292
Český jazyk
1., 2.
Didaktické hry
Materiál obsahuje několik aktivit, které můžete použít při přípravě projektového dne v období konce dubna "Pálení
100.00 Kč
228018
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Didaktické hry
PROCVIČENÍ VYJMENOVANÝCH SLOV A SLOV PŘÍBUZNÝCH FORMA DESKOVÉ HRY PRO ZPESTŘENÍ VYUČOVÁNÍ HRA DO SVOJIC 3 VARIANTY
30.00 Kč
BETLÉMSKÁ KRAJINA - NETYPICKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ S 24 ÚKOLY. BETLÉMSKÁ KRAJINA - NETYPICKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ S 24 ÚKOLY.
Milé kolegyně, přemýšlela jsem jak spojit učení s tradicí Vánoc, aby měly děti překvapení na každý den. Vyrobila jsem velký ADVENTNÍ KALENDÁŘ, který vypadá jako hrací plocha nějaké hry. Skládá se ze 3 listů, které k sobě po zalaminování slepíte. Na místa postav ale nalepíte cedulky s datumy. Návod a vzor máte přiložený v souboru. Tiskněte na A3. Na každý den jsem připravila aktivitu buď do hodiny matematiky nebo českého jazyka, případně můžete některé aktivity zařadit kdykoli během dne. Můžete si také nějaké další své činnosti(úkoly) přidat. Když děti splní úkol, odkryjete jim cedulku a jim se objeví postavy, které si ten den zasloužily. Postupně budou mít celou Betlémskou krajinu. Do souboru jsem také vložila zmenšené verze pro každé dítě, kdyby si chtěly také nosit domů na ukázku rodičům. Malou verzi nelaminujeme a dáváme dětem plochu s daty. Po splnění úkolu jim dáváme na přelepení postavy. (takže obráceně). Plochu si mohou děti vlepit do přeložené čtvrtky a nebo využijte k tvorbě lapbooku. Můžete tak mít i spojeno s pracovním vyučováním a výtvarnou výchovou. Nad tvorbou materiálu jsem strávila dva dny opravdu usilovné práce. Děkuji vám, pokud vás můj materiál zaujal a stáhnete si ho. Tato verze je pro druhou třídu. Pro další ročníky verze s úkoly postupně doplním. Přeji vám všem krásný prosinec a šťastné a poklidné Vánoce Mgr.L. Sudová
UUCZ-412967
Český jazyk>Matematika>Pracovní listy>Projekty>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Adventní kalendář>Tři králové>Vánoce
69.00