ČERTOVINY SADA AKTIVIT

Ročník:
Počet stran:
26
Velikost: 13.27 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 11. 2021
Sdílet:

Sada pro školáčky a částečně i pro předškoláčky, využívající hraní si hlavně se slovy a písmeny. Součástí je 36 obrázků, na které jsou zaměřené různé aktivity. Obrázky se dávají do pytlů podle počátečního písmene, podle stínů, podle toho, kolik mají slabik, nebo zda jsou to dárky z nadílky spíše pro chlapce nebo pro dívku. Sada obsahuje skládanky i aktivity na počítání (domalování počtu uhlíků do pytlů, ale místo uhlíků tam můžete dát počet dárečků). Obsahuje i několik karet na oblíbené kolíčkování - co patří čertovi, andělovi nebo Mikulášovi, počáteční písmena věcí, krátká a dlouhá slabika. Podrobný seznam aktivit je uveden níže.

SEZNAM AKTIVIT:

 1. 9 karet Kolíčkování Co komu patří? Kolíčkem nechte dítě označit správnou možnost.
 2. 9 karet Kolíčkování – krátké a dlouhé slabiky ve slově. Kolíčkem nechte dítě označit správnou možnost.
 3. 9 karet Pytle s počítáním uhlí – podle vyznačených prstů na ruce dokresli do pytle počet uhlíků (pokud chcete aktivitu na vícero použití s mazatelným fixem, doporučujeme laminaci)
 4. 12 písmen s 36 obrázky (každé písmeno 3 obrázky), které začínají na dané písmeno. Tyto obrázky vystřihněte a ideálně zalaminujte, poté je použijte v aktivitách s přiřazováním písmene a obrázků se stejným počátečním písmenem do prázdného pytle. V další aktivitě poslouží jako obrázky, které se dávají do pytlů podle stínů na kartě. Můžete je též využít jen písmeno a obrázek (bez použití karet pytlů) Další jejich využití je třídění, které předměty by mohla v nadílce dostat holčička, a které chlapeček a třídění podle délky slov na jednoslabičná, dvojslabičná a trojslabičná slova.
 5. 12 karet pytlů s písmeny – sem patří do pytle vždy 3 obrázky předmětů začínající na dané písmeno.
 6. Podkladová karta děti – nechte dětem vymyslet jména pro chlapce a holčičku a napsat je do prázdných jmenovek a poté mezi ně roztřídit obrázky z nadílky. Kdo mohl dostat jaký dárek?
 7. Karty jedno – pětislabičných slov – nechte dítě roztřídit obrázky předmětů podle slabik do správných pytlů.
 8. Demonstrační karty – čert, Mikuláš a anděl
 9. Podkladová karta pro stínové karty – na levou stranu se přiloží karta s pytli a stíny předmětů, které jsou v daném pytli. Do velkého pytle napravo má dítě za úkol vybrat ty obrázky, které odpovídají stínům na levé straně.
 10. 8 karet pytlů se stíny sloužící k přiřazování na podkladovou kartu (9)
 11. 2 skládanky 1 -5 - rozstříhejte a nechte dítě složit
 12. 1 skládanka 6-10 - rozstříhejte a nechte dítě složit
 13. 1 skládanka A-E - rozstříhejte a nechte dítě složit
 14. Omalovánka čert, Mikuláš a anděl
 15. 9 kolíčkovacích karet – označení počátečního písmene (oboustranný tisk, aby na druhé straně byly odpovědi)

26 STRAN A4

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

9312
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Stínové pexeso PODZIM obsahuje 32 párů obrázků, které tvoří obrázek a jeho stín. Lze ho však hrát jako klasické
35.00 Kč
1317
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
skládanky vhodné pro děti už cca kolem 1,5 roku. Nejdříve děti jen hledají správné poloviny k sobě, postupně se učí
30.00 Kč
99129
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Sada pro děti 5-7 let ZIMNÍ SPORTY Sada slouží pro procvičení dovedností hravou formou. Procvičení abecedy, procvičení
75.00 Kč
3387
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
PEXESO s halloweenskou tématikou. 25 párů. Nastavené pro oboustranný tisk. S prázdnými okénky i pro dotvoření vlastních
25.00 Kč
ČERTOVINY SADA AKTIVIT ČERTOVINY SADA AKTIVIT
Sada pro školáčky a částečně i pro předškoláčky, využívající hraní si hlavně se slovy a písmeny. Součástí je 36 obrázků, na které jsou zaměřené různé aktivity. Obrázky se dávají do pytlů podle počátečního písmene, podle stínů, podle toho, kolik mají slabik, nebo zda jsou to dárky z nadílky spíše pro chlapce nebo pro dívku. Sada obsahuje skládanky i aktivity na počítání (domalování počtu uhlíků do pytlů, ale místo uhlíků tam můžete dát počet dárečků). Obsahuje i několik karet na oblíbené kolíčkování - co patří čertovi, andělovi nebo Mikulášovi, počáteční písmena věcí, krátká a dlouhá slabika. Podrobný seznam aktivit je uveden níže. SEZNAM AKTIVIT: 9 karet Kolíčkování Co komu patří? Kolíčkem nechte dítě označit správnou možnost. 9 karet Kolíčkování – krátké a dlouhé slabiky ve slově. Kolíčkem nechte dítě označit správnou možnost. 9 karet Pytle s počítáním uhlí – podle vyznačených prstů na ruce dokresli do pytle počet uhlíků (pokud chcete aktivitu na vícero použití s mazatelným fixem, doporučujeme laminaci) 12 písmen s 36 obrázky (každé písmeno 3 obrázky), které začínají na dané písmeno. Tyto obrázky vystřihněte a ideálně zalaminujte, poté je použijte v aktivitách s přiřazováním písmene a obrázků se stejným počátečním písmenem do prázdného pytle. V další aktivitě poslouží jako obrázky, které se dávají do pytlů podle stínů na kartě. Můžete je též využít jen písmeno a obrázek (bez použití karet pytlů) Další jejich využití je třídění, které předměty by mohla v nadílce dostat holčička, a které chlapeček a třídění podle délky slov na jednoslabičná, dvojslabičná a trojslabičná slova. 12 karet pytlů s písmeny – sem patří do pytle vždy 3 obrázky předmětů začínající na dané písmeno. Podkladová karta děti – nechte dětem vymyslet jména pro chlapce a holčičku a napsat je do prázdných jmenovek a poté mezi ně roztřídit obrázky z nadílky. Kdo mohl dostat jaký dárek? Karty jedno – pětislabičných slov – nechte dítě roztřídit obrázky předmětů podle slabik do správných pytlů. Demonstrační karty – čert, Mikuláš a anděl Podkladová karta pro stínové karty – na levou stranu se přiloží karta s pytli a stíny předmětů, které jsou v daném pytli. Do velkého pytle napravo má dítě za úkol vybrat ty obrázky, které odpovídají stínům na levé straně. 8 karet pytlů se stíny sloužící k přiřazování na podkladovou kartu (9) 2 skládanky 1 -5 - rozstříhejte a nechte dítě složit 1 skládanka 6-10 - rozstříhejte a nechte dítě složit 1 skládanka A-E - rozstříhejte a nechte dítě složit Omalovánka čert, Mikuláš a anděl 9 kolíčkovacích karet – označení počátečního písmene (oboustranný tisk, aby na druhé straně byly odpovědi) 26 STRAN A4
UUCZ-81096
Český jazyk>Nezařazené k předmětu>Skládačky>Kolíčkování>Ostatní>1.>2.>Čerti, andělé a Mikuláš
90.00