ČÍSLOVKY: Bingo (druhy číslovek - rozcvičky i pořádné bingo)

Ročník:
4., 6., 7.
Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 2.78 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Petr Machej
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 2. 2025
Sdílet:

Materiál je vhodný pro žáky 4. až 7. ročníku. Vhodné pro individuální procvičovánískupinovou práci nebo soutěže.

Možnosti využití

  • Herní rozcvička: Rychlé procvičení na začátku hodiny, na konci hodiny nebo uprostřed hodiny. Kdykoliv.
  • Soutěžní hra: Týmy žáků mohou soutěžit o nejrychlejší správné vyplnění binga.
  • Samostatná práce: Vhodné i jako domácí úkol nebo opakování.

Díky různým velikostem binga lze využít jako obyčejnou, rychlou aktivitu na začátku hodiny nebo také zvolit největší bingo a pořádně si zahrát.

Obsahuje

  • barevný i černobílý tisk.
  • 59 karet pro losování učitelem napříč materiálem
  • 3 verze binga (3x3, 4x4, 5x5)
  • přehlednou tabulku se všemi použitými číslovkami, jejich druhem a pádem

Další produkty od autora Petr Machej

873306
Český jazyk - gramatika
5., 6., 7., 8., 9.
AZ-kvíz
Určování příslovečných určení zábavnou formou prostřednictvím známé hry AZ kvíz. Žádný papír, ale interaktivní formát v
45.00 Kč
879389
Český jazyk
6., 7., 8., 9.
Ostatní
Procvičování PŘÍVLASTKU zábavnější formou. Materiál obsahuje celkem 60 karet, které lze využít samostatně, ve dvojici i
39.00 Kč
758530
Český jazyk
Pexeso
Skvělé pexeso k procvičování druhů zájmen. Vhodné jako aktivita na začátek hodiny, jako soutěžní aktivita, aktivita na
35.00 Kč
741654
Český jazyk
5., 6.
Běhací diktát
Materiál slouží k zábavnému (případně i soutěžnímu) upevňování a opakování učiva druhů zájmen. Vhodný je pro kterýkoliv
35.00 Kč
ČÍSLOVKY: Bingo (druhy číslovek - rozcvičky i pořádné bingo) ČÍSLOVKY: Bingo (druhy číslovek - rozcvičky i pořádné bingo)
Materiál je vhodný pro žáky 4. až 7. ročníku. Vhodné pro individuální procvičovánískupinovou práci nebo soutěže.Možnosti využitíHerní rozcvička: Rychlé procvičení na začátku hodiny, na konci hodiny nebo uprostřed hodiny. Kdykoliv.Soutěžní hra: Týmy žáků mohou soutěžit o nejrychlejší správné vyplnění binga.Samostatná práce: Vhodné i jako domácí úkol nebo opakování.Díky různým velikostem binga lze využít jako obyčejnou, rychlou aktivitu na začátku hodiny nebo také zvolit největší bingo a pořádně si zahrát.Obsahujebarevný i černobílý tisk.59 karet pro losování učitelem napříč materiálem3 verze binga (3x3, 4x4, 5x5)přehlednou tabulku se všemi použitými číslovkami, jejich druhem a pádem
UUCZ-783338
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Bingo>4.>6.>7.
35.00