ČTENÍ SLABIK 2 postřehovka - slabiky otevřené, velká + malá písmena

Počet stran:
8
Velikost: 2.29 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 2. 2024
Sdílet:

ČTENÍ SLABIK 2 postřehovka - slabiky otevřené, velká + malá písmena 

  • je druhá z cyklu her zaměřených na procvičení čtení
  • tato hra je vytvořena ve spolupráci s odborníky pro malé čtenáře
  • zajišťuje snadnější, hravou cestu pro spojování písmen do slabiky
  • je postupně koncipována tak, aby děti správně a rychle spojovaly dvojice písmen
  • v souladu s RVP pro první ročník

Hra postřehovka ČTENÍ SLABIK 2 je jednoduchá postřehová hra pro celou rodinu, třídu, či skupinu minimálně dvou žáků. Stačí se pozorně dívat na detaily obrázků slabik a snažit se zbavit všech karet v ruce. Rychlejší a pozornější hráč vyhrává!

Návod:

Rozdají se spravedlivě všechny karty (kromě jedné, která tvoří odhazovací balíček) všem hráčům a cílem hry je zbavit se co nejrychleji všech karet z ruky. Karty se mohou odhazovat na odhazovací balíček pouze tehdy, když hráč přečte správně slabiku, kterou má shodnou se slabikou obrázku na odhazovacím balíčku. 

velká písmena dvojice slabik

6 otevřených slabik na kruhu

TIP: Pokud budete chtít využít opakovaně doporučuji barevný jednostranný tisk na silný papír alespoň 200 g/m2 a pro delší životnost, vzhled a kvalitu ještě laminaci ideálně do silné folie 125 mic.

Karty budou potom velmi pěkně vypadat a dlouho vydrží. Pokud vytisknete na silný papír 250 g/m2 a silnější, laminace není nutná.

Další produkty od autora Ivana Sovadinová (ŠIKULÍK)

141075
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5.
Pexeso
24 kartiček. Doporučuji tisk na tvrdý papír a následně zalaminovat.
25.00 Kč
70102
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Pexeso
Materiály zasílám v PDF pro delší trvanlivost doporučuji tisk na tvrdý papír a následnou laminaci.
25.00 Kč
115003
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5.
Didaktické hry
Doporučuji tisk na tvrdý papír a Kartičky zalaminovat:) Zasílám v PDF.
0.00 Kč
42317
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
Kartičky na procvičení počtů i planet můžete spojovat, hrát pexeso, či pexetrio a samozřejmě vybarvit. Doporučuji tisk
25.00 Kč
ČTENÍ SLABIK 2 postřehovka - slabiky otevřené, velká + malá písmena ČTENÍ SLABIK 2 postřehovka - slabiky otevřené, velká + malá písmena
ČTENÍ SLABIK 2 postřehovka - slabiky otevřené, velká + malá písmena  je druhá z cyklu her zaměřených na procvičení čtení tato hra je vytvořena ve spolupráci s odborníky pro malé čtenáře zajišťuje snadnější, hravou cestu pro spojování písmen do slabiky je postupně koncipována tak, aby děti správně a rychle spojovaly dvojice písmen v souladu s RVP pro první ročník Hra postřehovka ČTENÍ SLABIK 2 je jednoduchá postřehová hra pro celou rodinu, třídu, či skupinu minimálně dvou žáků. Stačí se pozorně dívat na detaily obrázků slabik a snažit se zbavit všech karet v ruce. Rychlejší a pozornější hráč vyhrává! Návod: Rozdají se spravedlivě všechny karty (kromě jedné, která tvoří odhazovací balíček) všem hráčům a cílem hry je zbavit se co nejrychleji všech karet z ruky. Karty se mohou odhazovat na odhazovací balíček pouze tehdy, když hráč přečte správně slabiku, kterou má shodnou se slabikou obrázku na odhazovacím balíčku.  velká písmena dvojice slabik 6 otevřených slabik na kruhu TIP: Pokud budete chtít využít opakovaně doporučuji barevný jednostranný tisk na silný papír alespoň 200 g/m2 a pro delší životnost, vzhled a kvalitu ještě laminaci ideálně do silné folie 125 mic. Karty budou potom velmi pěkně vypadat a dlouho vydrží. Pokud vytisknete na silný papír 250 g/m2 a silnější, laminace není nutná.
UUCZ-507402
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Postřehovky>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ
49.00