Dějová posloupnost pro nejmladší žáky

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 1.06 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 6. 2022
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pracovní listy jsou zaměřeny na mladší školáky, kteří již umějí číst. Rozvíjí u dětí vnímání dějové posloupnosti. Zároveň si žáčci procvičí i čtení a psaní.

 

Obsah materiálu

Průvodní strana – 1 A4

10 černobílých pracovních listů

 

Žák si přečte velmi krátký příběh. Jeho úkolem je seřadit události z tabulky tak, aby odpovídaly výchozímu textu. Nakonec napíše události z tabulky ve správném pořadí na připravené řádky.

Žáci si procvičí čtení, psaní a hlavně jednoduchou práci s textem.

V pravém horním rohu pracovního listu najdete tři hvězdičky. Ty si mohou žáčci vybarvovat podle toho, jestli se jim dařilo. První hvězdičku si mohou vybarvit, když se jim podařilo text bez obtíží přečíst. Druhou si mohou vybarvit, pokud události správně seřadili. Poslední hvězdičkou mohou zhodnotit, jestli se jim povedlo vše krasopisně přepsat.

Tip: Pokud máte ve třídě rychlíky, kteří by se nudili, než jejich spolužáci práci dokončí, můžete je nechat, aby si pracovní list vybarvili (nadpis, obrázek).

Další produkty od autora Magda Cahová

143083
Matematika
3.
Pracovní listy
Materiál je určený dětem mladšího školního věku, které počítají do 1000. Za pomoci kostky si mohou zábavně opakovat své
30.00 Kč
162482
Prvouka
ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Materiál je určen žákům mladšího školního věku. Žáci si díky kartičkám procvičí zábavnou formou určování času na
35.00 Kč
72794
Prvouka
3., 4., 5.
Pracovní listy
Obsah materiálu · Průvodní strana – 1 A4 · 5 pracovních listů A4 Pracovní listy jsou zaměřeny na státní svátek 28. října
29.00 Kč
55232
Matematika
1., 2.
Pracovní listy
V materiálu naleznete 10 omalovánek s pohádkovou tématikou pro nejmenší počtáře. Můžete nahradit nudné počítání sloupců
45.00 Kč
Dějová posloupnost pro nejmladší žáky Dějová posloupnost pro nejmladší žáky
Pracovní listy jsou zaměřeny na mladší školáky, kteří již umějí číst. Rozvíjí u dětí vnímání dějové posloupnosti. Zároveň si žáčci procvičí i čtení a psaní.   Obsah materiálu Průvodní strana – 1 A4 10 černobílých pracovních listů   Žák si přečte velmi krátký příběh. Jeho úkolem je seřadit události z tabulky tak, aby odpovídaly výchozímu textu. Nakonec napíše události z tabulky ve správném pořadí na připravené řádky. Žáci si procvičí čtení, psaní a hlavně jednoduchou práci s textem. V pravém horním rohu pracovního listu najdete tři hvězdičky. Ty si mohou žáčci vybarvovat podle toho, jestli se jim dařilo. První hvězdičku si mohou vybarvit, když se jim podařilo text bez obtíží přečíst. Druhou si mohou vybarvit, pokud události správně seřadili. Poslední hvězdičkou mohou zhodnotit, jestli se jim povedlo vše krasopisně přepsat. Tip: Pokud máte ve třídě rychlíky, kteří by se nudili, než jejich spolužáci práci dokončí, můžete je nechat, aby si pracovní list vybarvili (nadpis, obrázek).
UUCZ-71591
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Pracovní listy>1.>2.
39.00