Diferencované karty - vyjmenovaná slova

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
18
Velikost: 376.47 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 9. 2022
Cena:
70 Kč vč. DPH
Sdílet:

Předkládaný materiál obsahuje:

  • celkem 64 kartiček:
      • 32 kartiček se zadáním (jednobarevná karta)
      • 32 kartiček s řešením (horní část karty je barevný, zbytek bílý)
  • přehledové tabulky pro žáky, do kterých zaznamenávají svůj pokrok.

Jednotlivé karty jsou očíslované pro snazší orientaci v řešení, ale také pro zaznamenávání pokroku. Karty je vhodné používat k procvičení látky, kdy si žáci sami vybírají z různých karet, a tedy i tématu, které potřebují procvičit. Sami si následně svou práci opravují podle odpovídající karty s řešením. Učitel se může o to více věnovat žákům, kteří nějaké části látky neporozuměli a potřebují ji znovu vysvětlit.

První sada karet (žlutá) se věnuje vyjmenovaným slovům po B, L, M, druhá sada (zelená) umožňuje procvičovat zbylá vyjmenovaná slova, třetí sada nabízí práci s textem – oprava chyb v textu a poslední část je určena nejrychlejším žákům, obsahuje různorodé logické úkoly (např. tvoření odvozených slov podle zadaného kritéria apod.)

Tento soubor je vhodný pro všechny žáky (včetně žáků s SPU), učitel ho může využít nejen ve svých hodinách, ale poslouží i jako bezpracná příprava pro záskok jiného učitele.

Další produkty od autora Lenka Špinarová

216739
Český jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Materiál obsahuje celkem 7 kartiček, které se týkají vyjmenovaných slov. Tyto přehledy nabízí nejen soupis klasických
35.00 Kč
216740
Český jazyk
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Materiál obsahuje celkem 12 kartiček, které se týkají pravopisných jevů v českém jazyce. Žáci si kartičky podlepí a
40.00 Kč
119848
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Klasické kvarteto tentokrát obsahuje kartičky se zaměřením na jevy, se kterými se žáci na 2.stupni setkávají - škola
25.00 Kč
135522
Český jazyk
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje celkem 8 kartiček s úryvky ze současné literatury pro mládež. Součástí jednotlivých kartiček jsou
30.00 Kč
Diferencované karty - vyjmenovaná slova Diferencované karty - vyjmenovaná slova
Předkládaný materiál obsahuje: celkem 64 kartiček: 32 kartiček se zadáním (jednobarevná karta) 32 kartiček s řešením (horní část karty je barevný, zbytek bílý) přehledové tabulky pro žáky, do kterých zaznamenávají svůj pokrok. Jednotlivé karty jsou očíslované pro snazší orientaci v řešení, ale také pro zaznamenávání pokroku. Karty je vhodné používat k procvičení látky, kdy si žáci sami vybírají z různých karet, a tedy i tématu, které potřebují procvičit. Sami si následně svou práci opravují podle odpovídající karty s řešením. Učitel se může o to více věnovat žákům, kteří nějaké části látky neporozuměli a potřebují ji znovu vysvětlit. První sada karet (žlutá) se věnuje vyjmenovaným slovům po B, L, M, druhá sada (zelená) umožňuje procvičovat zbylá vyjmenovaná slova, třetí sada nabízí práci s textem – oprava chyb v textu a poslední část je určena nejrychlejším žákům, obsahuje různorodé logické úkoly (např. tvoření odvozených slov podle zadaného kritéria apod.) Tento soubor je vhodný pro všechny žáky (včetně žáků s SPU), učitel ho může využít nejen ve svých hodinách, ale poslouží i jako bezpracná příprava pro záskok jiného učitele.
UUCZ-186278
Český jazyk>Pracovní listy>ZŠ – 2. STUPEŇ
70.00